رئیس کمیسیون حمل و نقل و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به تلاش‌های انجام شده توسط مدیریت شهری برای تقویت ناوگان اتوبوسرانی، اظهار کرد: در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر اصفهان مصوبه‌ای به میزان ۲۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی و بهسازی بخشی از ناوگان اتوبوسرانی اختصاص داده شد.
رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با ورود نمایندگان و استفاده از ظرفیت کمیسیون اصل ۹٠ این راه برایمان باز شد که کارخانه ریسباف را تبدیل به موزه بزرگ اصفهان کنیم.
        رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه لازم است شورای اسلامی شهر نظارتی بر درآمدها و هزینه‌های شهرداری اصفهان داشته باشد، گفت: صورت جامع درآمد و هزینه شهرداری باید هر شش ماه یک بار منتشر شود.
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها گفت: اگر قرار است جراحی اقتصادی در کشور روی بدهد، باید از ظرفیت شوراها بهره ببرند تا بهتر جواب بگیرند. 
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آماده ایجاد بسترهایی برای سرمایه‌گذاری و مشارکت در تولیدات مرتبط با پایداری و هوشمندی شهر و ایجاد دفتر نمایندگی اتحادیه جهانی انرژی در اصفهان هستیم.
رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به فعالیت‌های جهانی دکتر نیومن فعال محیط زیستی اتریشی در زمینه شهر پایدار گفت: باید جهانی بیندیشیم و جهانی عمل کنیم.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با استفاه از ظرفیت صندوق توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و مشارکت بخش خصوصی می توان به روند توسعه بهره گیری از انواع منابع انرژی تجدید پذیر کمک شایانی کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اصفهان قابل مقایسه با دیگر استان‌ها نیست و در واقع اولین استان در حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان، اشتغال و تولیدات دانش‌بنیان است و امیدواریم بتواند به عنوان قطب این نوع تولیدات و شرکت‌ها قلمداد شود.
محمد نور صالحی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در پیامی به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا  را تسلیت گفت.
    رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ما در شورا متفق‌القول هستیم و اگر در موارد اجرایی اختلاف نظر وجود دارد، نه عجیب است نه منفی بلکه هرگاه مخالف و موافق درباره موضوعی صحبت کنند به قوت تصمیم‌گیری‌ها کمک می‌کند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان از تصویب طرحی مرتبط با عوارض ساخت و ساز هتل و مهمان‌پذیر با هدف توسعه گردشگری خبر داد.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در راستای جهاد تبیین درخواست می‌کنم که مسئولان شهری و استانی در میان مردم بیشتر حاضر شده و با آن‌ها گفت‌وگوی مستقیم انجام دهند.

صفحه‌ها