رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برای صیانت از حیات کلانشهر اصفهان خواستار اقدام جدی مسئولان ملی در مقابله با فرونشست هستیم.
محمد نورصالحی، رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در دیدار با مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان اصفهان و رییس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان اصفهان بر افزایش تعاملات تاکید کرد.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در شورای اسلامی شهر در تلاش هستیم که از راهکارهای مناسب برای کاهش آلودگی‌ هوا و نیز حفظ و ارتقای فضای سبز شهر که مولفه اثرگذار در این مهم بوده، استفاده کنیم.
نخستین جلسه مشترک مراکز پژوهشی شوراهای اسلامی کلانشهرها با حضور رؤسای مراکز پژوهشی اصفهان، مشهد، اهواز و کرج به صورت آنلاین برگزار شد.
محمد نور صالحی، رییس شورای اسلامی شهر اصفهان، در پیامی درگذشت حاجیه خانم موحدی مادر شهیدان والا مقام علی، ناصر و مسعود خودسیانی را تسلیت گفت.
رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اتاق فکر با موضوع واگذاری تصدی‌های سازمان‌ فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان به بخش خصوصی با رویکرد کارآفرینی برگزار شد.
جلسه هم‌اندیشی اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر اصفهان با روسای کمیسیون عمران ادوار گذشته شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار شد.
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید به دنبال شادی واقعی و پایدار در شهر بود که این مهم نیاز به آموزش مهارت‌ها دارد .
در دیدار رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل و نقل شهری شورای اسلامي شهر اصفهان و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با رییس پلیس راهور استان بر لزوم گسترش و همکاری دوجانبه بین مدیریت شهری و پلیس راهور اصفهان تاکید شد.
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه مردم می‌توانند در اداره شهر نقش‌آفرین باشند، گفت: یکی از ویژگی‌های شورای اسلامی شهر آن است که از نزدیک می‌تواند مشکلات و نیازهای شهر، منطقه و محله را ‌بینند و می‌توانند با کمک و مشارکت مردم برای رفع آنها برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری کنند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری اصفهان همه تلاش خود را بر تامین مالی به موقع پروژه خط 2 قطار شهری انجام خواهند داد.
در دیدار رییس هیئت فوتبال استان با رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان بر ظرفیت‌های ارتقای سطح فوتبال در مناطق مختلف شهر تاکید شد.

صفحه‌ها