• 1399-08-25 16:02
  • کد محتوا:1905
پروتکل های بهداشتی را اول خودمان رعایت کنیم

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از اعضای شورای شهر انتظار آن است که در رعایت اصول بهداشتی پیشقدم باشند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، عباسعلی جوادی امروز (یکشنبه) در یکصد و چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان، با اشاره به وضعیت شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: از خودم، اعضای شورا، هیئت رئیسه و رئیس شورا می‌پرسم که برای مقابله با شیوع کرونا چکار کرده‌ایم؟ آیا اصول بهداشتی را رعایت کرده‌ایم که از مردم می‌خواهیم برای کنترل شیوع کرونا اقدام کنند؟
وی افزود: دهها نفر بدون رعایت موازین بهداشتی به ساختمان شورا مراجعه می‌کنند و کمیته‌های نظارتی همچنان با پرشورترین و شلوغ‌ترین حالت برگزار می‌شود.
رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه چند نفر از اعضای شورا تاکنون مبتلا به کرونا شده‌اند، تصریح کرد: ما مانند دیگر افراد هستیم اما به دلیل آنکه با افراد زیادی در ارتباطیم ممکن است بیماری را بین آن‌ها منتشر کنیم.
وی خاطرنشان کرد: باید از اعضای شورا پرسید قرار است برای نحوه افتتاحیه‌های شهر و جلسات حضوری شورا چه فکری بشود؟ از اعضای شورای شهر انتظار داریم در رعایت اصول بهداشتی پیشقدم باشند.