• 1400-03-30 09:38
  • کد محتوا:32514
از مدیریت پنجم شهری، تمام قد می توان دفاع کرد

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شورای پنجم و مدیریت دوره پنجم اقدامات خوبی را در شهر انجام داده است، امروز که از بحث های تبلیغاتی و مبارزات انتخاباتی فارغ شده ایم اعلام می کنم که مدیریت شهری پنجم مدیریت موفقی بوده است و تلاش شد که اقدامات مانایی در شهر انجام دادند و تمام قد می شود از این اقدامات دفاع کرد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز (یکشنبه 30 خردادماه) در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با تبریک ولادت حضرت ثامن الحجج و امام هشتم و ابراز امیدواری که همه ما بتوانیم در مسیر ائمه بزرگوار گام برداریم، اظهار داشت: این روزها مواجه هستیم با ایام گرامی داشت دو شخصیت برجسته انقلاب اسلامی که در پیروزی آن بسیار نقش داشتند، یکی دکتر علی شریعتی که زحمات ایشان بر هیچکس پوشیده نیست و نقش برجسته ای که ایشان در بیداری دانشجویان داشتند بی نظیر است و همینطور شهید مصطفی چمران که به عنوان یک اندیشمند و یک چریک بزرگ بسیار تاثیر گذار بود و رسالت خود را بر اساس آنچه درک و فهمیده بودند انجام دادند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: روز جمعه گذشته پس از چند هفته تلاش و فعالیت و فراز و فرود فراوان انتخابات شوراها برگزار شد و از همه دست اندرکاران تشکر می کنم و از همه کسانی که در جهت گرم کردن انتخابات تلاش کردند و بعضاً با نامهربانی هایی که صورت گرفت باز هم ماندند، تشکر می کنم.

وی با تشکر از اعضای ستادهای انتخاباتی، نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین از شهرداری اصفهان در راستای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی، اظهار داشت: امیدوارم هرکسی در هر مسئولیتی که رای مردم را کسب کرده است برای مردم تلاش کند، این چهار سال، چهار سال تلاش و کوشش هست، شورای پنجم و مدیریت شهری آن با عهدی که با مردم بسته اند تا ساعات پایانی کارهای خود را انجام خواهند داد.

وی اضافه کرد: به منتخبین جدید نیز عرض تبریک دارم و توفیق آنها را از خدا خواستارم، شورای پنجم کاملا آماده است تا تجارب خود را در اختیار اعضای شورای ششم قرار دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: شورای پنجم و مدیریت دوره پنجم اقدامات خوبی را در شهر انجام داده است، امروز که از بحث های تبلیغاتی و مبارزات انتخاباتی فارغ شده ایم اعلام می کنم که مدیریت شهری پنجم مدیریت موفقی بوده است و تلاش شد که اقدامات مانایی در شهر انجام دادند و تمام قد می شود از این اقدامات دفاع کرد.

نصر اصفهانی گفت: بعضی از طرح ها و لوایح اجرایی شده است و بخشی هم در اصفهان ۱۴۰۵ و برخی دیگر در بودجه پیش بینی شده است و جز ضروریات شهر است و امیدوارم دوستان شورا در دوره ششم به این موضوعات توجه ویژه داشته باشند.

وی تاکید کرد: امیدوارم مرکز همایش های بین المللی و ورود به رینگ حفاظتی چهارم که این دوره از مدیریت با جدیت انجام داد که باید استمرار پیدا کند. خط دو مترو اصفهان سریع در حال اجرا است و باید ادامه پیدا کند، زمانی که برای خط دو مشخص کرده ایم یک زمان هشت ساله بوده که در این چهار سال اجرایی شده و امیدوارم در پایان دوره ششم این خط تکمیل شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امور رفاهی کارکنان شهرداری در حوزه استخدام و حقوق ساماندهی شد و با رایزنی هایی که با وزارت کشور و تلاش شهرداری این روند باید استمرار یابد تا کارکنان به آرامش برسند. 

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: بخش انضباط مالی به خوبی دنبال شد و باید به آن توجه کنیم و همه فعالیت های عمرانی شهر انشالله که استمرار پیدا کند و توقفی در کارها ایجاد نشود.