• 1400-03-30 16:52
  • کد محتوا:32518
شورای شهر ششم از تمام ظرفیت‌های شهراستفاده کند

عضو شورای اسلامی شهر گفت: امیدواریم با اقدامات دولت آیت‌الله رئیسی شاهد کاهش مشکلات معیشتی و بازگشت سرمایه اجتماعی باشیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، رضا امینی امروز (یکشنبه 30 خردادماه) در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به انتخابات اخیر خاطرنشان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب گفتند گلایه‌ها، سیاه نمایی بیش از اندازه و تحریم‌های داخلی و خارجی مانع از حضور مردم نشد. حضور آگاهانه مردم در حماسه ۲۸ خرداد قابل تقدیر بوده و اینگونه بصیرت مردم انقلابی بر تزویر، ریا و کینه‌توزی دشمنان فائق آمد.

وی با بیان اینکه حضور مردم واکنشی در مقابل کوته‌فکرانی بود که انتخابات را تحریم کردند یا آنان که مخالف نظام اسلامی بودند، ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با اقدامات دولت آیت‌الله رئیسی شاهد کاهش مشکلات معیشتی و بازگشت سرمایه اجتماعی باشیم.

امینی با انتقاد از برخی افراد، احزاب و گروه‌های مختلف برای رعایت نکردن اخلاق در رقابت‌های انتخاباتی، به منتخبان مردم در انتخابات شورای شهر دوره ششم اصفهان تبریک گفت.

وی اظهار امیدواری کرد: شورای شهر آینده کمک کند تا راه توسعه اصفهان از طریق تغییر رویکرد موجود به مدیریت جهادی و انقلابی و استفاده از تمام ظرفیت‌های شهر رقم بخورد.