• 1400-07-23 17:16
  • کد محتوا:53055
پیام تسلیت رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در پی درگذشت مادر شهید میر

محمد نور صالحی، رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در پیامی درگذشت حاجیه خانم حاجاتی مادر شهید والامقام سید علی میر را تسلیت گفت.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، محمد نور صالحی، رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در پیامی درگذشت حاجیه خانم حاجاتی مادر شهید والامقام سید علی میر را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خانواده شهید میر
سلام علیکم

ایمان و ایثار مادران معظم شهدا که فرزندان عزیز خویش را در مسیر پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای الهی، اسلامی و انقلابی هدیه کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان مؤمن و والا مقام نیست.
درگذشت بانوی صبور حاجیه خانم حاجاتی مادر شهید والامقام سید علی میر موجب تالم و تاثر اعضای محترم شورای اسلامی شهر اصفهان شد.
این مادر فداکار و مؤمنه تجلی صبر و استقامت و بندگی خالصانه خدا بود که با تقدیم فرزند دلاور خود در راه انقلاب و سربلندی نظام، همواره در یاد و خاطره مردم قدرشناس کشورمان باقی خواهد ماند.
از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ضمن عرض تسلیت به مردم شریف اصفهان، خانواده  گرامی و سایر بستگانشان، برای آن  بزرگوار  علو درجات و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

محمد نور صالحی
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان

انتهای پیام/