• 1400-07-27 16:01
  • کد محتوا:53069
پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر اصفهان به مناسبت بزرگداشت هفته وحدت

محمد نورصالحی، رییس شورای اسلامی شهر اصفهان، در پیامی فرا رسيدن هفته وحدت و ميلاد خجسته حضرت ختمي مرتبت، رحمت العالمین، حضرت محمد مصطفي (ص)  را به مردم شريف و متدين استان اصفهان تبريك و تهنيت گفت.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، محمد نورصالحی، رییس شورای اسلامی شهر اصفهان، در پیامی فرا رسيدن هفته وحدت و ميلاد خجسته حضرت ختمي مرتبت، رحمت العالمین، حضرت محمد مصطفي (ص)  را به مردم شريف و متدين استان اصفهان تبريك و تهنيت گفت.
متن این پیام به این شرح است:
ربیع، ماه زیبایی هاست، تجلی رحمت الهی بر هستی و کائنات و طلوع آفتاب حقیقت که از سرزمین وحی متجلی شد و جهانی را از عطر آگاهی بخش حضورش بهره مند ساخت.
نامگذاری دوازدهم تا هفدهم ربیع‌الاوّل به عنوان هفته‌ وحدت، محض نیست، یک حرکت سیاسی و تاکتیکی هم نیست؛ بلکه این اعتقاد و ایمان قلبی است که باید در این راه مجاهدانه عمل کرد چرا که همه‌ی مقصود‌های بزرگ محتاج مجاهدتند. 
هفته وحدت که الهام بخش، روح پرور، دل انگیز و زداینده کینه ها و فرصت درس آموزی از کلاس معلم بشریت، حضرت ختمی مرتبت (ص) است ، چهره جهان را دگرگون ساخت و شرک ها و نفاق ها را به یکرنگی مبدل نمود، همانگونه که پیامبر گرامی اسلام (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام ، دین رحمت و شفقت و صلح و عدالت بهره مند ساخت .
فرا رسيدن هفته وحدت و ميلاد خجسته حضرت ختمي مرتبت، رحمت العالمین، حضرت محمد مصطفي (ص) را به مردم شريف و متدين استان اصفهان تبريك و تهنيت عرض می نمایم.

محمد نورصالحی
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان

انتهای پیام/