• 1400-08-07 09:57
  • کد محتوا:53114
فضای نمایشگاهی شهر اصفهان باید توسعه یابد

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه توسعه فضای نمایشگاهی در شهر از جمله مسائل مورد توجه شورای اسلامی شهر اصفهان بوده، گفت: ایجاد و توسعه فضای نمایشگاهی در شهر اقدام ارزشمندی است که به توسعه اقتصادی در اصفهان می‌انجامد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، محمد نورصالحی پنج‌شنبه ۶ آبان‌ماه در مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان اصفهان، برگزاری این رویداد را پیشران در توسعه فعالیت‌های صنعتی و کسب‌وکار در کشور دانست.

وی افزود: شورای ششم شهر اصفهان از هیچ اقدامی برای توسعه صنعت ساختمان فروگذار نخواهد کرد و امیدوارم برگزاری این قبیل رویدادها، زمینه رونق کسب‌وکار در کشور باشد..

رئیس شورای اسلامي شهر اصفهان با بیان اینکه توسعه فضای نمایشگاهی در شهر از جمله مسائل مورد توجه شورای اسلامی شهر اصفهان بوده، ادامه داد: ایجاد و توسعه فضای نمایشگاهی در شهر اقدام ارزشمندی است که به توسعه اقتصادی در اصفهان می‌انجامد.

نورصالحی اضافه کرد: اتاق بازرگانی و فعالان بخش خصوصی باید در راستای توسعه کسب‌وکارها تمام ظرفیت خود را بکار گرفته و به برپایی رویدادهایی که منجر به توسعه اقتصادی در کشور می‌شود کمک کنند.

گفتنی است، در مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان اصفهان، رسول میرباقری، رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان و علی صالحی، سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/