• 1400-09-07 15:00
  • کد محتوا:53506
گزارش هزینه‌کرد جشنواره فیلم کودک هرچه سریع‌تر به شورا ارائه شود

سخنگو و عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان بار دیگر از شهرداری خواست تا گزارش هزینه‌کرد جشنواره فیلم کودک هرچه سریع‌تر به شورا ارائه شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علی صالحی صبح امروز در بیان تذکرات خود در نوزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: براساس بند ۳۰ ماده ۸۰ قانون تشکیلات و وظایف شوراها چند نامه از جانب شورا به محضر شهردار ارسال شد، بحث جشنواره کودک و نوجوان موضوع یکی از این نامه‌هاست که درخواست شده بود در بازه چند ساله و امسال، جزئیات هزینه‌کرد مالی، عملکردی و منابع انسانی این جشنواره طی گزارشی رسمی به شورای شهر ارائه شود.

وی با بیان اینکه بیش از یک ماه از این درخواست گذشته و هنوز پاسخی درخواست نکرده‌ایم، گفت: انتظار می‌رود این اقدام تسریع شود تا درباره این موضوع برای مردم شفاف‌سازی صورت گیرد.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نامه‌ای نیز براساس بند ۱۳ همین ماده قانونی ارسال شد مبنی بر اینکه با توجه به گزارش ابهامات در نحوه هزینه‌کرد وام ۲۵۰ میلیارد تومانی رینگ حفاظتی که به شورا رسیده، گزارشی از شهردار به شورا ارائه شود که هنوز انجام نشده است. 

وی افزود: گزارشی از جزئیات پرداختی و عملکرد ۲۰ مشاور درخواست سابق نیز خواسته شده بود که با گذشت یک ماه هنوز به شورا واصل نشده است. این موضوع نیز باید تسریع شود تا به سمع و نظر مردم برسد. 

صالحی در آخرین تذکر خود بیان کرد: درخواست می‌کنیم جزئیات اجرایی، مالی و عملکردی برنامه گرامیداشت سالروز حماسه ۲۵ آبان نیز به کمیسیون فرهنگی شورای شهر ارائه شود.

انتهای پیام/