به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر، اصغر برشان پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در یکصد و یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه بازگشایی گلوگاه‌های شهری یکی از موضوعات مهم در تسهیل رفت‌وآمد شهری است، اظهار کرد: بازگشایی‌ها در سال جاری بعضا عمیلیاتی نشده که همت و اراده مدیران و دستور شهردار را برای تسهیل در عبور و مرور شهری نیاز دارد.

وی با تاکید بر لزوم جبران کمبود پارکینگ در معابر مرکزی شهر، افزود: در مناطق سه و یک شهرداری باید موضوع پارکینگ مورد توجه ویژه قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه شهرداری مشکل بودجه‌ای برای تملک و احداث پارکینگ ندارد، تصریح کرد: باید با اراده همگانی، در مکان‌هایی که محدودیت‌های ملکی وجود دارد، نسبت به احداث پارکینگ‌های مکانیزه اقدام شود؛ خیابان‌های جلفا، فردوسی و شمس‌آبادی می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای ایجاد امکاناتی باشند.

وی با بیان اینکه کارهای واگذار شده شهرداری به دفاتر پیشخوان دولت، گاها بدون تسریع در انجام امور و تکریم ارباب رجوع انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: متاسفانه گاهی این امر سبب سوءاستفاده از مراجعه‌کنندگان و عامل نارصایتی تعدادی از شهروندان شده و به همین سبب از شهردار اصفهان خواستار بازنگری بیشتر و تجدیدنظر در مواردی که نیاز به واگذاری دفاتر پیشخوان دولت را ندارد.