• 1399-01-31 13:14
  • کد محتوا:1580
همشهریانم را به مشارکت در برنامه یک شهر گفت و گو دعوت می کنم

رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و عمران گفت: قبل از کرونا در هفته اول اردیبهشت ماه بحث مشارکت مردم مطرح بود که با شیوع ویروس کرونا مواجه شدیم که قرار است از ظرفیت فضای مجازی استفاده کنیم و این مشارکت مردم در فضای مجازی را از فردا آغاز کنیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل اسلامی شهر اصفهان شیرین طغیانی در یکصدونوزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اظهار کرد: باتوجه به اینکه اولین نطق من در سال ۹۹ است، سال جدید را با تمام مشکلاتی که داشت تبریک می گویم و آرزوی سلامتی برای همه مردم و عبور از این بحران را دارم، همیشه گفته اند بعد از هر سختی آسانی است.

وی افزود: ۲۹ فروردین روز ارتش را به غیور مردان این عرصه تبریک می گویم که هرکجا بحث منافع و دفاع از ملت ایران باشد حاضر هستند.

طغیانی با بیان اینکه  برنامه جامع منطقه اصفهان یک سال گذشته با رویکرد جدید آغاز شد، تصریح کرد: یکی از ارگان های مهم این برنامه شورای شهر است. قبل از کرونا در هفته اول اردیبهشت ماه بحث مشارکت مردم مطرح بود که با شیوع ویروس کرونا مواجه شدیم که قرار است از ظرفیت فضای مجازی استفاده کنیم و این مشارکت مردم در فضای مجازی را از فردا آغاز کنیم.

رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و عمران ادامه داد: من و همکارانم به عنوان خدمتگزار همیشه گفته ایم که بدون همکاری مردم هیچ کاری صورت نخواهد گرفت. اگر عضو شورای شهر هستیم به تصمیم مردم بوده که از همشهریانم دعوت به مشارکت در برنامه یک شهر گفت و گو می کنم تا درباره اصفهان بحث و گفت و گو کنیم.

وی خاطر نشان کرد: تصمیمات ما برای آینده اصفهان چیزی نخواهد بود جز مشارکت مردم، امیدوارم همشهریانم مشارکت خود را نشان دهند‌.