• 1399-02-07 10:10
  • کد محتوا:1587
شوراها مورد التفات مسئولان کشوری و استانی قرار بگیرند

رئیس شورای اسلامی شهر: انتظار داریم مدیران مناطق مر قانون را اجرایی کنند، از هر گونه برخورد سلیقه ای از سازمان ها و ... اجتناب شود و راه دلال بازی نیز بسته شود و از بسترهای اینترنتی استفاده شود .

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز - یکشنبه 7 اردیبهشت- در یکصدو بیستمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اظهار کرد: ورود به ماه مبارک رمضان را به همه شهروندان و همکاران عزیز تبریک عرض می کنم. 

وی افزود: امیدوارم همه ما بتوانیم از این فضای معنوی بهره ببریم و در این فرصت رازگویی و نیازخواهی است بیشترین استفاده را ببریم .

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه ماه مبارک رمضان و ضیافت های آن به واسطه کرونا به صورت مجازی انجام می شود، گفت: دوستان در سازمان فرهنگی تفریحی و همچنین اداره کل ارتباطات بخشی از این خلا را با برنامه های مجازی پر کرده اند.

نصر اصفهانی ادامه داد: سوم اردیبهشت به دلیل زاد روز شیخ بهایی هفته اصفهان نام گذاری شده است که ۹۵ عنوان برنامه به صورت مجازی پخش می شود که خوشبختانه مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است و امیدواریم آنهایی که دل در گرو اصفهان دارند بتوانند در این زمینه کمک کننده باشند.


وی تاکید کرد : ۹ اردیبهشت روز شوراها است که این نهال از ۲۰ سال پیش تا کنون توانسته تنومند شود و یکصد هزار نفر در مدیریت شهری و روستایی در سال ۷۹ تاکنون وارد این عرصه شده اند و امیدواریم که شوراها مورد التفات مسئولان کشوری و استانی قرار بگیرند.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: ۱۱ اردیبهشت روز کارگر را به همه کارگران به ویژه نیروهای خدوم شهرداری تبریک عرض میکنیم و از همه کارگران شهر و استان تشکر ویژه داریم و یاد آقای تاج الدین شهید راه خدمت را نیز زنده نگه می داریم.

نصر اصفهانی گفت: ۱۲ اردیبهشت را به معلمان و اساتید دانشگاه تبریک و نقش آنها در این روزهای سخت کاملا مشهود است که نقش خود را بدون نظارت و بازرسان ایفا می کنند و آنها مثل پزشکان و نیروهای درمانی ایستاده اند و خدمت می کنند.

وی اظهار کرد : انتظار داریم مدیران مناطق مر قانون را اجرایی کنند، از هر گونه برخورد سلیقه ای از سازمان ها و ... اجتناب شود و راه دلال بازی نیز بسته شود و از بسترهای اینترنتی استفاده شود .

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: طرح جامع اصفهان و پویش یک شهر گفت و گو برنامه ای است که همه شهروندان در همه مناطق را درگیر کرده است و اتفاق بسیار خوبی رخ داده است.