• 1399-02-09 14:48
  • کد محتوا:1596
شهدا ما را در رسیدن به اهداف و آرمانها کمک می‌کنند

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: حضور در گلستان شهدا هم رو حیه معنوی اعضا را افزایش خواهد داد و هم ارتباط با آنها موجب یادآوری ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های جوانان این مرز و بوم می‌شود.  

به گزارش اداری ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز - سه شنبه - با حضور در گستان شهدا و پس از تجدید میثاق اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان با شهدا در روز شوراها، اظهار کرد: حضور اعضا شورای شهر در گلستان شهدا به نوعی تجدید میثاق و پیمان با شهدا  است و به همین دلیل سعی کردیم اولین ساعات روز در گلستان شهدا حضور به هم رسانیم.

وی افزود: حضور در گلستان شهدا هم رو حیه معنوی اعضا را افزایش خواهد داد و هم ارتباط با آنها موجب یادآوری ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های جوانان این مرز و بوم می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: این حضور موجب می‌ شود که شهدا ما را در رسیدن به اهداف و آرمان‌هایمان کمک کنند.

نصر اصفهانی تاکید کرد: از ابتدا با شهدا بوده‌ایم و با آنها زندگی کردیم و امروز در مسیر آنها گام بر میداریم و از راه آنها جدا نمی‌شویم.

وی تصریح کرد: شهدا زنده و ناظر اعمال و رفتار ما هستند و امیدواریم که در انجام مسئولیت و ماموریت هایی که به عهده گرفتیم به گونه ای عمل کنیم که شرمنده شهدا نباشیم.

رئیس شورای اسلامی شورای شهر اصفهان ادامه داد: رفتار و گفتار کردار شهدا همیشه برای ما الگو بوده است، اگر امروز کشتی انقلاب به ساحل نجات رسیده است بخشی تحت تاثیر جان فشانی این عزیزان بوده است.