• 1399-02-09 15:14
  • کد محتوا:1597
نمی‌گذاریم اهداف شهدا کمرنگ شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تجدید میثاق با شهدا ما  را در مسیرمان مستحکم تر از قبل می‌کند و اگر انحرافی از راه شهدا داشته ایم سریعا بر می‌گردیم و نمی‌گذاریم اهداف شهدا نادیده گرفته یا کمرگ شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر، پور محمد شریعتی نیا صبح امروز - سه شنبه - با حضور در گلستان شهدا و پس از ادعای احترام به مقام شامخ شهدا اظهار کرد: روز شوراها روز مردم سالاری دینی است، در واقع این روز روزی است که در آن مشخص شد تا مردم در تصمیمی گیری ها و تصمیم سازی ها باید حضور داشته باشند.

وی افزود: در روز شوراها به گلستان شهدا آمده ایم تا به آنها بگوییم در مسیر راست و مسیر الله گام برداشته ایم و پشت سر شما هستیم و با میثاق با شما هستیم و تلاش می کنیم آنچه در وصایای شهدا جلوه گر هست را انجام دهیم و به امید خدا آنچه می‌خواستید در جمهوری اسلامی انجام دهید ادامه دهنده راه شما هستیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: تجدید میثاق با شهدا ما  را در مسیرمان مستحکم تر از قبل می‌کند و اگر انحرافی از راه شهدا داشته ایم سریعا بر می‌گردیم و نمی‌گذاریم اهداف شهدا نادیده گرفته یا کمرگ شود.

شریعتی نیا تصریح کرد: ما در راه شهدا آماده جانفشانی هستیم و آماده ایم جان و مال و آبروی خود را برای آنها بگذاریم و از اهداف شما کوتاه نمی آییم.