• 1399-02-21 10:33
  • کد محتوا:1610
مدیریت شهری برای پویایی ارگ جهان نما تلاش کند

رئیس شورای اسلامی شهر: بسته تشویقی ساخت و ساز در، سیستم سرای هشت، بارگزاری شد، این بسته تشویقی امیدواریم مورد استقبال مردم قرار گیرد و از صدا و سیما نیز می خواهیم که این بسته تشویقی و فرصت را برای مردم فراهم آورند .

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان ، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز - یکشنبه -  در یکصد و بیست و دومین صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، با بیان اینکه لیالی قدر را در پیش رو داریم و امیدواریم بهره کامل را از این شب ها ببریم اظهار کرد: انشالله به حق شب های عزیز قدر این ویروس کرونا هر روز کمرنگتر شود و زندگی به حالت عادی باز گردد.

وی ادامه داد: شهادت حضرت علی را تسلیت عرض می کنم و امیدوارم در راه این امام عزیز گام برداریم و به عنوان شیعه در هر مسئولیتی هستیم برای آن مسئولیت زینت باشیم و آن مسئولیت را با رفتار و گفتار خود ترفیع ببخشیم و این مسئولیت ها برای ارتقا شخصی نباشد.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: این ماه، ماه روزه داری است و همه ما باید حرمت این ماه را گرامی بداریم، روزه داری خود به خود امری فردی است و به اشخاص بر می گردد، اما تظاهر به روزه خواری یک امر اجتماعی است و اگر بخشی از جامعه را آزرده خاطر کند این درست نیست و باید افراد حرمت این ماه را نگه دارند.

نصر اصفهانی تصریح کرد: موضوع میز خدمت در شهرداری ها ایجاد شد، اما با وجود بررسی های میدانی اولا این میز خدمت ها یکسان و میزان نیست، مردم در این روزها در مقابل شهرداری ها تجمع می کنند و فاصله گذاری اجتماعی رعایت نمی شود، اشکالات این میزهای خدمت رفع شود و امیدواریم حواشی کمتر باشد.

وی با اشاره به جلسه مدیریت شهری با سازمان بازرسی گفت: با سازمان کل بازرسی جلساتی برگزار کردیم و نشان داد که مدیریت شهری و سازمان بازرسی به دنبال تعامل هستند و هر دو نهاد به دنبال اجرای قوانین و مقررات هستند. 

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با نوان اینکه از ریاست و معاونین سازمان بازرسی تشکر می کنیم، افززود: بسته تشویقی ساخت و ساز در، سیستم سرای هشت، بارگزاری شد، این بسته تشویقی امیدواریم مورد استقبال مردم قرار گیرد و از صدا و سیما نیز می خواهیم که این بسته تشویقی و فرصت را برای مردم فراهم آورند .

وی تاکید کرد: با اجرای این طرح باید مناطق شهرداری، سلیقه ای برخورد کردن را کنار بگذارند و ضریب ها باید اعمال و مر قانون در این زمینه اجرا شود و مدیران مناطق نیز اذعان داشتند که دیگر نیازی به توافق نیست و همین بسته خود اتفاق مبارکی است.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد:  مدیریت شهری به سهم خود برای پویایی این مکان تلاش کند و هیات مدیره ارگ برای بهبود شرایط تلاش کند.

نصر اصفهانی افزود: برنامه های بالادستی از جمله برنامه ششم توسعه و بحث هوشمندسازی باید بیشتر مورد توجه باشد و روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی این مردم حکیم و پارسی را گرامی میداریم.