• 1399-02-21 13:21
  • کد محتوا:1615
شهرداری ها در کلانشهرها با کاهش چشمگیر درآمد مواجه هستند

رییس کمیسیون پایش و نظارت شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری ها در کلانشهرها با کاهش چشمگیر درآمد مواجه هستند بدین لحاظ تاکید می‌کنیم شهرداری ها نیازمند توجه هستند، باید سهم کلانشهرها از دولت مورد توجه باشد تا از این مقطع تاریخی عبور کنیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان ، فتح الله معین صبح امروز - یکشنبه - در یکصدو بیست و دومین صحن علنی شورای اسلامی شهر، اظهار کرد: ولادت کریم اهل البیت را تبریک و تهنیت می گوییم. ائمه اطهار در طول تاریخ به کرامت و رحمت مطرح بودند. 

وی افزود: در جامعه ایرانی نیکوکاری و کمک به هم نوع رایج بوده است، در شرایط فعلی که  بیماری کرونا کشور را دگرگون کرده است ، لزوم همبستگی و تعامل بیش از پیش ظهور و بروز دارد.

رییس کمیسیون پایش و نظارت شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: شهرداری و مدیریت شهری اصفهان در کنار قبول مسئولیت در جهت جلوگیری از گسترش بیماری همکاری زیادی با خیریه ها داشته است.

معین خاطرنشان کرد : خوشبختانه مدیریت شهری موفق بوده است و از همه تلاشگران خدمات شهری تشکر می کنیم. شورای شهر اصفهان تمامی تلاش خود را جهت پشتیبانی از خیریه ها به کار خواهد بست، مدیریت هزینه ها و اعمال حداکثر سرمایه ها از ضروریات شهرداری است .

شهرداری ها در کلانشهرها با کاهش چشمگیر درآمد مواجه هستند بدین لحاظ تاکید می‌کنیم شهرداری ها نیازمند توجه هستند، باید سهم کلانشهرها از دولت مورد توجه باشد تا از این مقطع تاریخی عبور کنیم.