• 1399-02-28 00:30
  • کد محتوا:1620
رئیس شورای اسلامی  شهر روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت

علیرضا نصر اصفهانی طی پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر، علیرضا نصر اصفهانی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان طی پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

در شرح این پیام آمده است: ارتباطات پدیده ای است که از بدو خلقت انسان همواره جزئی از حیات بشری بوده و طی سالیان متمادی با ایجاد ابزارهای گوناگون تحول و تطور یافته و امروزه در بالاترین سطح خود قرار گرفته است، روابط عمومی نیز به عنوان سیاره ای از کهکشان وسیع ارتباطات بهترین جلوه دهنده اوضاع داخلی یک سازمان، نهاد یا شرکت است که می توان از آن به عنوان حواس هر ارگان برای دیدن، شنیدن، گفتن، لمس کردن تعبیر کرد.

امروزه روابط عمومی به عنوان سامانه مشورتی و مدیریتی؛ به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمان جایگاه ویژه‌ای یافته؛ به گونه ای که سازمان فاقد روابط عمومی یا با روابط عمومی ضعیف؛ سازمانی ناقص و ناکارآمد است.

لذا برخود فرض می دانم  روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به مشعل داران این عرصه در کشور، استان و شهر اصفهان به ویژه همکاران پرتلاش در حوزه ارتباطات شورای اسلامی و شهرداری اصفهان تبریک عرض نموده و امیدوارم با صداقت، امانتداری و هم افزایی در جهت امیدآفرینی و انجام رسالت در این عرصه خطیر همواره سلامت و موفق باشید.

علیرضا نصراصفهانی
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان