• 1399-02-28 11:40
  • کد محتوا:1621
انشالله سایه اسرائیل غاصب از سر مسلمانان کوتاه شود

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: روز قدس را در پیش داریم که این روز را گرامی میداریم و امیدواریم به لطف خدا و به همت کشورهای مسلمان سایه اسرائیل غاصب از سر مسلمانان کوتاه شود و شاهد از بین رفتن اشغال گری ها باشیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز (یکشنبه) در یکصد و بیست و سومین صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: لیالی قدر را پشت سر گذاشتیم و امیدواریم دعاها مقبول درگاه حق تعالی واقع شده باشد. 

وی افزود: روز قدس را در پیش داریم، این روز را گرامی میداریم و امیدواریم به لطف خدا و به همت کشورهای مسلمان سایه اسرائیل غاصب از سر مسلمانان کوتاه شود و شاهد از بین رفتن اشغال گری ها باشیم.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: عید سعید فطر را تبریک می گویم و عید واقعی متعلق به کسانی است که با رازگویی و نیازخواهی از این ماه پر برکت بیشترین بهره را بردند.

نصر اصفهانی خاطر نشان کرد: روز جهانی ارتباطات را گرامی میدارم، این روز را از طرف همکارانم در شورا، به همه افراد حاضر در ادارات ارتباطات استان اصفهان به خصوص شورا و شهرداری اصفهان تبریک عرض می کنم و امیدوارم توفیق در این مسیر حاصل این افراد باشد.