• 1399-06-23 15:09
  • کد محتوا:1773
منطقه 14 به یک کارگاه عملیاتی بدل شده است

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اگر مصوبات شورای عالی آب اجرایی شود همه استان ها سود خواهند برد و خواهش ما این است که همه مردم استان ها مطالبات خود را از طریق شورای عالی آب پیش ببرند همانطور که مردم اصفهان بر اساس دستورات این شورا در حال طی مسیر هستند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز (یکشنبه) در یکصد و سی و نهمین صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، با تسلیت شهادت امام زین العابدین، اظهار کرد: رحلت آیت الله صانعی را به همه مردم به خصوص مردم استان اصفهان تسلیت عرض می کنم همچنین روز ۲۷ شهریور روز بزرگداشت استاد شهریار و روز شعر و ادب پارسی است را هم گرامی می داریم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: امسال چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس است، باید برنامه ریزی متفاوت تری داشته باشیم و لازماست این هفته با برنامه های پررنگ تر برگزار شود لذا روابط عمومی و روابط بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان باید جدی تر از سال گذشته در این زمینه عمل کنند، لازم است زمینه خوشنودی خانواده شهدا را فراهم کنیم.

نصر اصفهانی تصریح کرد:  ما ماموریت داریم که اهداف و آرمان های شهدا در جامعه جاری و ساری باشد و باید از فعالیت هایی که موجب یاس و نا امیدی خانواده شهدا می شود دوری کنیم، هرچند همچنان درگیر بیماری کرونا هستیم اما باید اهتمام ویژه به این موضوع داشته باشیم و با تبلیغات باید چهلمین سالگرد دفاع مقدس را گرامی بداریم.

وی افزود: هفته گذشته از منطقه ۱۴ بازدیدی داشته ایم که فعالیت های خوبی آنجا در حال انجام است و واقعا این منطقه به یک کارگاه عملیاتی بدل شده است و شهردار منطقه موجب اقدامات و منشا اتفاقات خوب بوده است، اجرای ایستگاه های خط دو مترو، اقدامات فرهنگی در آن منطقه قابل تحسین است و این مشتی است نشانه خروار و در همه مناطق فعالیت در حال انجام است و بحث محرومیت زدایی از شعار به عمل بدل شده است، از شهردار اصفهان می‌خواهیم که از مدیر منطقه ۱۴ تقدیر و تشکر نمایند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: سه راهی نقشینه و سرسبزی اطراف این سه راه و کم شدن دود و سرزندگی مردم و کم شدن ماشین های سنگین و کاهش ترافیک سنگین همه و همه در سایه تلاش و کوشش شبانه روزی همکاران در این منطقه رخ داده است.

نصر اصفهانی ادامه داد: سفر ریاست قوه قضاییه به استان چهارمحال بختیاری موجب شد آنها مطالبه آب را مطرح کنند، مردم استان اصفهان نیز به دنبال مطالبه آب هستند و برخورد بسیار درست ریاست قوه قضاییه که دستور دادند مصوبات شورای عالی آب باید به درستی اجرایی شود و دقیقا بحث آب در سطح ملی همین است که دستورات شورای عالی آب باید اجرایی شود.

وی تاکید کرد: اگر مصوبات شورای عالی آب اجرایی شود همه استان ها سود خواهند برد و خواهش ما این است که همه مردم استان ها مطالبات خود را از طریق شورای عالی آب پیش ببرند همانطور که مردم اصفهان بر اساس دستورات این شورا در حال طی مسیر هستند.