• 1399-07-13 19:29
  • کد محتوا:1814
مشاور شهردار در امور ایثارگران انتخاب شود

رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: انتخاب هرچه سریع‌تر مشاور جدید شهردار در امور ایثارگران لازم و ضروری است لذا از شهردار اصفهان تقاضا دارم که انتخاب فردی واجد شرایط را در این منصب در دستورکار قرار دهد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، پورمحمد شریعتی‌نیا صبح امروز (یکشنبه) در یکصد و چهل و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: شهدا با باورهای دینی و ملی برای دفاع از آرمان‌های مقدس خود و پاسداری از مرز و بوم ایران اسلامی به میدان جنگ رفته‌اند.

وی ادامه داد: در هر فرهنگ و جامعه‌ای این گونه جنگ‌ها نه تنها مباح و جایز قلمداد شده بلکه مقدس و واجب نیز خواهد بود.

رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با آرزوی سلامتی برای شهردار اصفهان، خطاب به وی تصریح کرد: حدود یک سال از ارتحال شهادت گونه مرحوم حاج حمید طالبی مشاور شهردار اصفهان در امور ایثارگران می‌گذرد اما پس از گذشت این مدت و با وجود تراکم جمعیتی و انتظارات جامعه ایثارگری شهر اصفهان، هنوز فردی در این منصب انتخاب و جایگزین نشده است.

وی تاکید کرد: برای حمایت از این قشر در شهرداری انتخاب هرچه سریع‌تر مشاور جدید شهردار در امور ایثارگران لازم و ضروری است لذا از شهردار اصفهان تقاضا دارم که انتخاب فردی واجد شرایط را در این منصب در دستورکار قرار دهد.