• 1399-09-30 09:21
  • کد محتوا:1984
انتظار داریم مصوبات شورای عالی آب اجرایی شود

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: کاری که پرستاران در این نزدیک به یکسال انجام داده است کاری بزرگ بوده است، همه اقشار در دوران کرونا درگیر بوده اند، اما اقشار مختلف پس از استراحت عملیات دیگری را پیریزی می کردند، اما پرستاران و تلاش این عزیزان در جبه سلامت بی وقفه و پی در پی بود

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امرزو (یکشنبه) در یکصد و پنجاه و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: ولادت حضرت زینب سلام الله علیه ها وحضرت عیسی(ع) و روز پرستار را تبریک عرض می‌کنیم، از تلاش‌های دلسوزانه و مدبرانه پرستاران عزیز در طول یکسال گذشته تقدیر و تشکر می کنم و آرزوی سلامت دارم برای آنها و شهادت شهدای جبهه سلامت را گرامی می داریم.

وی افزود: کاری که پرستاران در این نزدیک به یکسال انجام داده است کاری بزرگ بوده است، همه اقشار در دوران کرونا درگیر بوده اند، اما اقشار مختلف پس از استراحت عملیات دیگری را پیریزی می کردند، اما پرستاران و تلاش این عزیزان در جبه سلامت بی وقفه و پی در پی بود، هیچ زمان فرصت استراحت نداشتند و کارشان مضاعف و چند برابر می شد. این اقدام ایثارگرانه در تاریخ ثبت خواهد شد و برای همیشه ایام مردم قدرشناس ایران عزیز دعاگو و سپاسگزار آنها خواهند بود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: امشب شب یلدا است و این شب را به همه همشهریان و هم استانی ها تبریک عرض می کنم، امشب به عنوان بزرگترین شب سال این درس آموزی را دارد که از حداقل زمان ها حداکثر استفاده را ببریم. اگر از وقت به عنوان طلا یاد می شود، به دلیل اهمیت طلا است، هرچند طلا را می شود خرید ولی زمان اگر گذر کند هیچ کار دیگری از دست ما بر نمی آید، در آموزه های دینی و تاریخی ما به زمان اشاره های متعددی شده است.

نصر اصفهانی تصریح کرد: رعایت پرتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی برای امشب بسیار مهم است و کادر درمان نیز نگران امشب هستند که تلاش های این مدت از بین برود. باید از اقدام مدیریت شهری در خصوص توجه به کارگران، کارکنان شهرداری در خصوص شب یلدا سپاس گزاری کرد، این اقدام دوستان عزیز ما منجر به خیر و برکت سفره شهرداری خواهد شد.

وی تاکید کرد: براساس مذاکراتی که در یکی از جلسات تلفیق داشتیم شرکت سیاحتی سپاهان شرایط سختی را سپری می کند و دلیل این موضوع نیز این است که بسیاری از فعالیت این شرکت تعطیل است ماهیانه نزدیک به یک میلیارد تومان هزینه های این مجموعه است، تامین حقوق و دستمزد وجود ندارد، مدیریت شهری اهتمام به این قضیه باید داشته باشد، در ستاد استانی کرونا خواهش ما این است که این ستاد مجوز دهد که وقتی مردم از مکان های تفرجگاهی استفاده می کنند چرا نباید از تله کابین و تله سیژ استفاده شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به شورای عالی آب و اجرایی شدن مصوبات این شورا، گفت: هرگونه کوتاهی در حل مشکل انتقال آب چه مواردی که باید سازمان محیط زیست و چه مواردی که وزارت نیرو و مریوط به دولتیان و مجلسیان می شود مورد لطف قرار گیرد تا در خاطرات مردم عزیز اصفهان خاطرات خوشی رقم بخورد،اگر محبتی در این زمینه صورت بگیرد اصفهانی ها در زمان خودش این محبت را جبران می کنند، همه باید کمک کنند تا آنچه مصوب شده محقق شود.