• 1399-10-07 09:00
  • کد محتوا:2002
به دنبال مصادره کردن شهدا برای اهداف سیاسی نباشید

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امروز همگی باید تلاش کنیم جذب حداکثری و دفع حداقلی که توصیه امام(ره)،رهبری و سردار دل ها شهید سلیمانی است را بر گفتار و کردار خود حاکم کنیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز (یکشنبه) در یکصد و پنجاه و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: عرض تسلیت دارم شهادت زهرای مرضیه(س) و  میلاد حضرت مسیح(ع) را تبریک عرض می کنم و پیشاپیش ورود به سال ۲۰۲۱ را تبریک عرض می کنم.

وی با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت و پرهیز از ورود به حاشیه ها هستیم، افزود: امروز همگی باید تلاش کنیم جذب حداکثری و دفع حداقلی که توصیه امام(ره)،رهبری و سردار دل ها شهید سلیمانی است را بر گفتار و کردار خود حاکم کنیم.

وی افزود: طی روزهای گذشته شاهد توصیه های خیرخواهانه از طرف گروه های سیاسی و اجتماعی بودیم  که خروجی آنها در جهت تمرکز مدیریت شهری بر امور شهر و استفاده از وقت حداکثری برای خدمت به شهروندان و مردم عزیز بود. 

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: توصیه ما هم به آن عزیزان این است که چشم بر روی واقعیت ها بگشایند و فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و عمرانی در حال انجام را بهتر ببینند و به استمرار آنها کمک کنند و زمینه امیدواری مردم و اعتماد بیشتر مردم به آینده و نظام کشور آماده کنند.

نصر اصفهانی ادامه داد: مقام شهدا بسیار بالا است، اما هیچ اجازه نمی دهیم که دلدادگی به شهدا کمرنگ جلوه کند، تعدادی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری خود از ایثارگران و خانواده شهدا هستند و آنها به خانواده شهدا اهتمام دارند.

وی افزود: نام گذاری تعداد زیادی از مکان ها به نام شهدا و نام نهادن یکی از ابر پروژه ها به نام سردار دل ها شهید سلیمانی و تکمیل سالن گلستان شهدا که سالها درگیر شعار بود و اجرای برنامه هایی که برای شهدا هست نشان دهنده آن است که مدیریت شهری کاملا به خانواده شهدا اهتمام ویژه دارد و آن را وظیفه خود می داند و  توصیه می کنم هیچگاه به دنبال مصادره کردن این درهای ناب برای اهداف سیاسی نباشند.