• 1400-01-15 16:00
  • کد محتوا:2185
واکنش زندآور به انتشار یک فایل در شبکه‌های اجتماعی

رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: پخش صوت و تصویر تقطیع شده از جلسات خصوصی که مربوط به دو سال پیش بوده و بیشتر جنبه تخریبی و انتخاباتی دارد را خلاف عرف و منطق می‌دانم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، امیر احمد زندآور در یکصد و شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: فایلی تقطیع شده از جلسات خصوصی با اهداف تفرقه‌افکنانه توسط افرادی به بهانه دفاع از علما در فضای مجازی منتشر شده است؛ انتشار این فایل غیر قانونی، غیر اخلاقی و غیر منطقی بوده و یک خیانت و خباثت است.

وی با تاکید بر این که هیچ گونه اختلاف و اظهارنظر منفی علیه شهرداری و کارکنان آن ندارد، افزود: همچنان خدمات شهردار اصفهان و کارکنان شهرداری را با ارزش می‌شمارم و پخش صوت و تصویر تقطیع شده از جلسات خصوصی که مربوط به دو سال پیش بوده و بیشتر جنبه تخریبی و انتخاباتی دارد را خلاف عرف و منطق می‌دانم.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: امیدوارم دیگر شاهد چنین موضوعاتی که جامعه را دچار به هم ریختگی می‌کند نباشیم زیرا تکرار این اتفاقات به نفع مردم و علما نیست.

زندآور ادامه داد: تکرار چنین موضوعاتی در آینده از مراجع قضائی و امنیتی پیگیری خواهد شد بنابراین بار دیگر تاکید می‌کنم که باید از تکرار این اتفاقات پرهیز شود.