• 1400-01-22 17:58
  • کد محتوا:2197
دولت زمینه ماندن مردم در خانه را فراهم کند

رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از دولت جمهوری اسلامی می‌خواهم برای حفظ قرنطینه ، برای مردم زمینه را فراهم کند تا مردم در خانه‌های خود بمانند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، پور محمد شریعتی نیا امروز (یکشنبه 22 فروردین ماه) در یکصد و شصت و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با تقدیر از کادر بهداشت و درمان، اظهار کرد: همیشه از شهروندان اصفهان در ایثار الهام گرفته و تا حد توان خدمات خود را ارائه کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه ما علاوه بر وظیفه حفظ سلامت خود باید نسبت به سلامت دیگران و همنوعان خود نیز وظیفه‌ای اجتماعی داریم، افزود: ویروس کرونا ۱۴ ماه است که جان بسیاری از هم وطنانمان را گرفته است بنابراین باید باور کنیم که وجود این ویروس خطرات زیادی را به همراه دارد و جان بسیاری از افراد را می‌گیرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: بسیاری از اقشار جامعه برای کسب در آمد چاره‌ای جز خارج شدن از منزل خود را ندارند زیرا اگر در قرنطینه باشند نمی‌توانند مایحتاج اولیه زندگی خود یا اجاره منزلشان را بپردازند.

وی با بیان اینکه تحریم‌های ناجوانمردانه محدودیت‌هایی را برای دولت ایجاد کرده است، ادامه داد: اگر نیاز سرپرست خانوار تأمین نشود مجبور است که قرنطینه را بشکند تا نیاز خانواده خود را تأمین کند؛ به همین دلیل از دولت می‌خواهم برای حفظ قرنطینه، زمینه حضور مردم در خانه‌هایشان با حمایت از معیشت آنها فراهم کند.