• 1400-03-30 16:33
  • کد محتوا:32516
 رویکرد متفاوت شورای شهر پنجم در ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: یقیناً اهمیت پروژه‌های زیرساختی حوزه فرهنگ و هنر شهر اگر بیشتر از ساخت پل‌ها و بزرگراه‌ها نباشد، کمتر نیست و نباید جای آن به ویژه در منظر چهارباغ خالی بماند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، مهدی مزروعی، سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان امروز (یکشنبه 30 خردادماه) در جلسه علنی شورا اظهار کرد: شورای شهر اصلاح‌طلب با رویکرد متفاوت در ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی عمل کرد و برای افزایش این ظرفیت اقدامات زیادی انجام داد.

وی افزود: احداث تئاتر شهر در بودجه سال ۹۹ ردیف مشخص داشت، جانمایی آن در مجاورت منظر چهارباغ انجام و طرح معماری این پروژه تهیه و تصویب شد اما پس از تهیه طرح، تصمیم گرفته شد تا این پروژه با مشارکت بخش خصوصی احداث شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: با این وجود هنوز عملیات احداث تئاتر شهر آغاز نشده است لذا از شهرداری می‌خواهم در مدت باقیمانده تکلیف این پروژه مشخص شده و دیگر بیش از این منتظر بخش خصوصی نماند.

وی ادامه داد: برای تبدیل کراس هاور ایستگاه مترو تختی به فضای تئاتر نیز پنج میلیارد تومان تصویب شده بود که اجرای آن هم بلاتکلیف بوده و نیاز به پیگیری شهرداری دارد.

مزروعی تاکید کرد: یقیناً اهمیت پروژه‌های زیرساختی حوزه فرهنگ و هنر شهر اگر بیشتر از ساخت پل‌ها و بزرگراه‌ها نباشد، کمتر نیست و نباید جای آن به ویژه در منظر چهارباغ خالی بماند.