• 1400-05-03 12:37
  • کد محتوا:52828
گلایه رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان از افزایش قیمت نان

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: سه ماه پیش از ورود به انتخابات بود که در همین میکروفن های شورا اعلام شد که ما ماموریت داریم که با صلابت تا روزهای پایانی کارها را به پیش ببریم و امروز هم اعلام می‌کنیم که تا پایان روز ماموریت و مسئولیت این کار استمرار خواهد داشت.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی در یکصد و هشتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: عید غدیر روزی است که تجلی امامت و ولایت رقم خورد، روز عید غدیر به قدری ارزشمند و بزرگ است  که از آن با نام عید الله اکبر یاد می شود و اشرف الاعیاد نام دارد و امیدوارم بتوانیم از این فرصت ها بهره ببریم و این حادثه و رخداد بزرگ تاریخی را برجسته کنیم.

وی افزود: مدیریت شهری در دوره پنجم روزهای پایانی خود را سپری می کند و همه تلاش ها و کوشش ها بر اساس گفته‌های پیشین بر این است که تا روزهای پایانی همچنان پر قدرت و با برنامه و در حقیقت با انگیزه کارها به پیش برود که این روزها شاهد این اتفاقات هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: سه ماه پیش از ورود به انتخابات بود که در همین میکروفن های شورا اعلام شد که ما ماموریت داریم که با صلابت تا روزهای پایانی کارها را به پیش ببریم و امروز هم اعلام می‌کنیم که تا پایان روز ماموریت و مسئولیت این کار استمرار خواهد داشت. 
نصر اصفهانی با بیان اینکه پروژه ها یکی پس از دیگری در مناطق مختلف و سازمان ها مورد بهره برداری قرار می گیرد، گفت: در کنار افتتاح پروژه ها، کلنگ افتتاح پروژه هایی نیز برای سال 1400 به زمین زده می شود که در این سال و در دوره جدید هم شاهد اتفاقات خوبی باشیم.
وی تصریح کرد: امیدوارم با توجه به حجم پروژه های در دست افتتاح ما با موانعی مواجه نشیم و آنچه در مناطق برنامه ریزی شده انجام شود و انتقال مسئولیت با رفتارهای کاملا حرفه ای و با رعایت اخلاق شکل بگیرد و به دور از حاشیه سازی مسائل به پیش برود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: از زمان اعلام نتایج انتخابات، مدیریت شهری تلاشش این بود که نهایت همکاری را با منتخبین جدید داشته باشد و گزارشاتی در رابطه با آنچه انجام گرفته بود و آنچه در آینده می تواند انجام شود به منتخبین مردم ارائه شد و آن جلسات در فضای کاملا خوب و صمیمانه و البته با اشکالاتی دنبال شد البته اشکالات به قدری اندک بود که قابل اغماض است.

نصر اصفهانی با تاکید بر اینکه آنچه اهمیت دارد این است که تلاش کنیم تصویر زیبایی در برابر مردم قرار دهیم و مردم حس خوبی نسبت به این تغییر و تحولات داشته باشند، گفت: نقش ما نقشه برجسته ای است در انتقال این مسئولیت است و منتخبین هم نقش مهمی دارند که باید به بهترین نحو این کار را انجام دهیم و خاطره خوشی برای کارکنان شهرداری به یادگار بگذاریم، البته هنوز از طریق وزارت کشور برنامه تحلیف و شروع به کار شورای ششم به شورای پنجم ابلاغ نشده است، اما ما این آمادگی را داریم از هر جهت و هر زمان که این انتقال صورت بگیرد.

وی ادامه داد: صمیمانه از همه همکاران و مدیریت شهری که با انگیزه بالا فعالیت‌ها را دنبال می کنند تشکر می کنم و این سرزندگی که وجود دارد قابل تقدیر است و اصلا وادادگی و خستگی در کارکنان دیده نمی شود و همگی با انگیزه در حال کار و تلاش هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان به موضوع المپیک 2020 توکیو اشاره کرد و گفت: از اصفهان در المپیک 2020 توکیو 5 مربی و چهار ورزشکار در رشته های مختلف حضور دارند که از نظر تعداد مربی و ورزشکار اصفهانی این حضور کم نظیر است و امیدوارم با توفیقاتی که همه ورزشکاران به دست می آورند شیرینی حضور این عزیزان دو چندان شود.

نصر اصفهانی اظهار کرد: اهتمام مدیریت شهری در امر پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و کارگران قابل تقدیر است. از مجموعه شهرداری که کوشیدند در این وانفسای اقتصادی مشکلی از نظر پرداخت پیش نیاید قابل تقدیر است، هرچند که برای تامین بودجه مشکلاتی سر راه بود، اما باعث سربلندی است که مدیریت در حالی انتقال می یابد که هیچ تاخیری در حقوق کارکنان نداشته ایم.

وی به بحث معیشت مردم اشاره کرد و گفت: یک گلایه ای وجود دارد که نمی دانیم این گلایه را به چه کسی ارائه کنیم، امروز صبح مطلع شدیم که قیمت نان 35 تا 40 درصد افزایش پیدا کرده است و با توجه به اینکه قوت قالب مردم نان است این موضوع غیر قابل اقماض هست و ای کاش این اتفاق رخ نمی داد که حداقل مردم می توانستند زندگی خود را به پیش ببرند و امیدواریم تدابیری اندیشه شود تا این فشارهای حداکثری که در حال وارد شدن است هرچه زودتر برطرف شود و ما شاهد اتفاق خوبی در حوزه های اقتصادی در جهت پر رنگتر شدن سفره های مردم باشیم.