• 1400-05-13 22:34
  • کد محتوا:52854
امیدوارم بتوانیم یکی از طلایی ترین دوران شورای شهر را رقم بزنیم

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید از فرصت پیش رو حداکثر استفاده را ببریم و برای مردم شهر و شهروندان عزیز اصفهانی فعالیت کنیم و انشاالله یکی از دوران های طلایی خدمت به مردم اصفهان را رقم بزنیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، محمد نورصالحی بعدازظهر امروز (یکشنبه 13 مردادماه) در مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم مسئولیت سنگینی که به عنوان عضو شورای اسلامی شهر اصفهان بر دوش ما گذاشته شده است را به درستی به سر منزل مقصود برسانیم و بتوانیم توشه و ذخیره آخرت کسب کنیم.

 وی افزود: باید از فرصت پیش رو حداکثر استفاده را ببریم و برای مردم شهر و شهروندان عزیز اصفهانی فعالیت کنیم و انشاالله یکی از دوران های طلایی خدمت به مردم اصفهان را رقم بزنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: اعضای شورا نباید چیزی جز رضای خدا و مصلحت شهر و شهروندان را در نظر داشته باشند، در ادوار شورای اسلامی شهر، افرادی متدین، متشرع، باسابقه و امانتداری عضویت داشته‌اند که از تک تک آن‌ها سپاسگزاریم؛ در این دوره نیز کسانی عضویت شورا را بر عهده دارند که شایستگی مسئولیت ریاست شورا را داشتند، اما این مسئولیت را به عهده من گذاشتند.

نور صالحی تصریح کرد: از کسانی که با آرای خود از ما حمایت کردند و این جمع را به عنوان منتخب راهی شورای شهر اصفهان کردند نیز تشکر می‌کنیم و امیدوارم همانگونه که دقایقی پیش در برابر کلام‌الله مجید قسم یاد کردیم که با تکیه بر شرف انسانی امانتدار این رای باشیم، در چهارچوب قوانین وظایف خود را انجام دهیم و عدالت و انصاف و صرفه و صلاح شهر و شهروندان را مدنظر داشته باشیم.

وی اضافه کرد: امیدوارم اعضای شورای ششم بتوانند از عهده مسئولیتی که پس از رای اعتماد مردم به عهده آن‌ها گذاشته شده برآیند و همدلی، اتحاد و دوستی میان اعضای این شورا که در جلسه انتخاب هییت رئیسه نمود داشت، ادامه یافته و در تمام تصمیمات اتخاذ شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امیدوارم بتوانم صادقانه، خالصانه و مخلصانه و منصفانه در هدایت شورا و مسئولیت شورا مسئولیت‌پذیر باشم و از تک‌تک اعضای دیگر که توانایی بیشتر و شایسته‌تر بودند، کسانی که تلاش کردند و به ما رای داده‌اند تا این جمع بتواند به‌عنوان منتخبین مردم برای دوره ششم باشد سپاس‌گزارم از همه مردم و کسانی که حمایت کرده‌اند تا به این نقطه برسیم تشکر می کنم.

نور صالحی تاکید کرد: ان‌شاءالله به همه این عباراتی که به آن قسم خوردیم متعهد باشیم و هم وظایف سنگینی که در این مراسم به آن تاکید کردیم بتوانیم انجام دهیم، این جلسه به‌نظر یکی از پربارترین جلساتی است که دیدم و ان‌شاءالله بتوانیم درعین برادری یا دوستی تا پایان دوره چهار ساله در همه تصمیمات شورا کنار هم باشیم و بتوانیم صادقانه و مخلصانه کار کنیم و فقط خدا را در تصمیماتمان در نظر بگیریم.