• 1400-05-13 23:44
  • کد محتوا:52856
پرچم آزادی و انصاف را در شهر شهیدان برافراشته خواهیم کرد

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: خیلی تلاش شد که انتخابات تحریم و تحقیر و حضور مردم کمرنگ شود اما به لطف خدا به‌واسطه عظمتی که امام(ره) برای انقلاب آفرید و ایثار و فداکاری شهدا، این انقلاب همچنان پایدار و استوار مانده است.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، مجید نادرالاصلی بعدازظهر امروز (چهارشنبه 13 مردادماه) در جلسه تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: افتخار داریم که ذیل سایه جمهوری اسلامی که امام راحل برای ایجاد و ابقای آن زحمات زیادی کشیدند انجام وظیفه می‌کنیم.

وی افزود: امروز این نظام مقدس همچون روزهای اول پویا و طوفنده در برابر نظام استکبار جهانی قرار دارد؛ خیلی تلاش شد که انتخابات تحریم و تحقیر و حضور مردم کمرنگ شود اما به لطف خدا به‌واسطه عظمتی که امام(ره) برای انقلاب آفرید و ایثار و فداکاری شهدا، این انقلاب همچنان پایدار و استوار مانده است.

نادرالاصلی تاکید کرد: امروز این پرچم در بخشی از نظام به ما واگذار شده است تا پرچم آزادی و انصاف را در شهر شهیدان برافراشته کرده و حقوق این مردم را استیفا کنیم و این وظیفه خطیر در جهت خیر و صلاح اصفهان و مردم اصفهان به عهده ما گذاشته شد.