• 1400-05-16 11:16
  • کد محتوا:52863
اصفهان مهد ورزش است

عضو شورای اسلامی شهر گفت: به خواست خدا این قول را می‌دهیم که ظرفیت ورزش شهرداری را در اختیار مجموعه ورزشکاران اصفهان قرار دهیم و بتوانیم این ظرفیت را به کل کشور تسری دهیم تا افتخاری برای ایران باشیم. 

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، آیین رهسپاری نمایندگان شایسته ورزش اصفهان به مسابقات پارالمپیک توکیو شامگاه پنج‌شنبه در هتل عالی‌قاپو اصفهان برگزار شد. 

مجید نادرالاصلی عضو شورای اسلامی شهر با عنوان اینکه، شهرداری و شورای شهر وظیفه دارند که زمینه خدمت‌گزاری به همه قشرهای جامعه را فراهم نمایند، اظهار داشت: ما به تیم بسکتبال با ویلچر معلولان کشورمان  افتخار می‌کنیم. اصفهان مهد ورزش است که توانمندی‌های بسیار زیادی در این حوزه دارد. 

وی بیان کرد: به خواست خدا این قول را می‌دهیم که ظرفیت ورزش شهرداری را در اختیار مجموعه ورزشکاران اصفهان قرار دهیم و بتوانیم این ظرفیت را به کل کشور تسری دهیم تا افتخاری برای ایران باشیم. 

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری پیروزی‌هایی که به دست می‌آورید و سجده‌ شکری که انجام می‌دهید یک نماد برای دنیا محسوب می‌شود که البته موفقیت‌های شما بسیار زیاد بوده و امیدواریم ما نیز بتوانیم ذره‌ای بر این توفیقات بیفزاییم. 

این مراسم که به میزبانی اصفهان و با حضور عباس رضایی استاندار اصفهان، سیدمحمد طباطبایی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و اعضای تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران و همچنین دیگر ورزشکاران اصفهانی راه‌یافته به مسابقات پارالمپیک توکیو 2020 برگزار شد.