• 1400-05-17 16:58
  • کد محتوا:52865
فرآیند انتقال موفق امور شهری نیازی ضروری است

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گفت:  امید است با انجام کار جهادی و متراکم قبل از شروع محرم و در آستانه این ماه شاهد تغییرات مهم در حال و هوای شهر و ارائه محتواهای ناب به زیباترین شکل در سطح شهر باشیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، سیدامیر سامع امروز (یکشنبه 17 مردادماه) در سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: از خداوند مسئلت دارم که همه ما را در مسیر اعتلای نظام، انقلاب و کشور عزیزمان ایران و خدمت‌رسانی به مردم در اقصی نقاط و گوشه و کنار شهر ثابت قدم بدارد.

وی افزود: روز خبرنگار که یادآور شهادت محمود صارمی خبرنگار جمهوری اسلامی ایران به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان و به دست گروهک التقاطی و تروریستی طالبان است را به خبرنگاران و دست‌اندرکاران، فعالان و مدیران رسانه تبریک می‌گویم.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: امیدوارم که شورای شهر با همکاری فعالان رسانه بتواند فضای پاسخگویی و مطالبه و تبیین صریح نیازهای خادمان شهر را فراهم کند.

وی با اشاره به فرارسیدن ماه محرم ادامه داد: در ماه محرم دل‌های عاشق تک تک مردم شهر و دیارمان و خانه‌های مردم و کوی و برزن حسینیه‌ای می‌شود برای بیان ارزش‌های قیام امام حسین (ع)، خانواده و یاران ایشان و آرمان‌های اصیل قیام امام حسین (ع) تاکنون برای نسل‌های آینده زنده مانده و جاوید خواهد ماند.

سامع با بیان اینکه امیدواریم مراسم این ماه امسال و هرسال بهتر از سال قبل برگزار شود، گفت: شهرداری در فضاسازی مناسب شهر و برپایی نشانه‌ها، پرچم‌ها، بیرق‌ها و تحقق هر خانه یک حسینیه و اجرای طرح‌های محتوایی با کیفیت و کمیت شایسته در شهر با همراهی ادارات، ارگان‌ها و نهادها اقدام کرده و تغییر چهره شهر و برگزاری رویدادهای شهری متناسب با حال و هوای محرم در دستور کار همه مسئولان و مدیران شهری با برنامه‌ریزی و تلاش حداکثری و همراهی کارکنان مؤمن و خادم الحسین شهرداری اتفاق افتد.

وی با تاکید بر لزوم برگزاری پرشور مراسم این ماه و رعایت سلامت عزاداران در پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا بنا بر شیوه‌نامه‌های بهداشتی، افزود: مدیریت شهری باید در نظافت و ضدعفونی کردن اماکن و کمک به تأمین لوازم بهداشتی و حفظ ایمنی و سلامت عزاداران و حضور مؤثر و همراهی فرهنگسراها و اماکن فرهنگی و ورزشی و نیز اجرای برنامه‌ها و برنامه‌ریزی و اقدام هماهنگ بخش‌های ذیربط در این زمینه تلاش کند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: قطعاً شورای اسلامی شهر بر هرگونه اقدام شهرداری در این خصوص تاکید و از آن حمایت کرده و در صورت نیاز به متناسب‌سازی و اصلاح ردیف‌های بودجه‌ای و یا هر همکاری دیگری همراه خواهد بود.

وی تصریح کرد: امید است با انجام کار جهادی و متراکم قبل از شروع محرم و در آستانه این ماه شاهد تغییرات مهم در حال و هوای شهر و ارائه محتواهای ناب به زیباترین شکل در سطح شهر باشیم.

سامع با اشاره به پایان دوره پنجم شورای اسلامی شهر اصفهان و آغاز فعالیت دوره ششم همکاری و هماهنگی همه ارکان مدیریت شهری برای انجام فرآیند، انتقال موفق امور را نیازی ضروری دانست و افزود: باید تلاش همه کارکنان شهرداری و شورای اسلامی بدون هیچ وقفه‌ای برای کار مردم و فعالیت‌های شهری و شهرداری و پروژه‌ها استمرار داشته باشد.

وی تاکید کرد: یقیناً این افراد با حسن نیت در بخش‌های مختلف شهرداری و مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌ها و ستاد فعالیت کرده و در راستای اندیشه ناب خدمت رسانی و انجام کار مردم و تکریم آن‌ها بدون وقفه تلاش خواهند کرد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: با شناخت کامل و اهتمامی که از سرپرست شهرداری در انجام کار صحیح و سالم سراغ دارم، قطعاً او به خدمت‌رسانی بی‌وقفه و تکریم مردم کمک خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: از همه کسانی که در دوره چهار سال گذشته و سال‌های قبل از آن در جهت رشد و اعتلای نظام اسلامی و پیشرفت و توسعه شهر اصفهان و خدمتگزاری به مردم این شهر کوشش و تلاش کردند تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدوارم خداوند پاداش محسنین را به آن‌ها عطا کند.