• 1400-05-17 19:24
  • کد محتوا:52867
شورای اسلامی خدمت به همه مردم با هر سلیقه سیاسی را وظیفه خود می‌داند

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در این دوره سعی می‌کنیم با مطالبه گری تسهیلگری و قانونگذاری علاوه بر استفاده از ظرفیت‌های داخل شهرداری از ظرفیت سایر ارگانها و ظرفیت‌های ملی برای حل مشکلات کلانشهر استان اصفهان استفاده کنیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، غلامحسین صادقیان امروز (یکشنبه 17 مردادماه) در سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به ۱۸ مرداد روز گرامیداشت شهدای مدافع حرم و 17 مرداد روز خبرنگار اظهار کرد: در دورانی که دشمنان قسم خورده نظام با استفاده از فناوری‌های نوین ارتباطات و استفاده از زیرساخت‌های نوظهور با پمپاژ دروغ و ناامیدی در بین مردم به دنبال دلستر کردن آنها از اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی هستند خبرنگاران و اصحاب رسانه وظیفه خطیری به عهده دارند.

وی افزود: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی مردم و کارگزاران نظام با تعهد، مسئولیت پذیری و تدبیر در مسیر نقد صحیح و منصفانه و انعکاس دقیق مطالب به مخاطبان خود به پیشرفت همه جانبه کشور و تحقق اهداف متعالی نظام اسلامی کمک می کنند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: در آغاز کار شورای ششم بر خود لازم می‌دانم از حضور آگاهانه مردم در حماسه ۲۸ خرداد به واسطه آفریدن برگ زرین دیگری بر افتخارات خود تشکر کنم.

وی تاکید کرد: مردم با حضور خود در انتخابات نارضایتی از شرایط موجود را نشان داده و اصرار بر تغییر شرایط دارند؛ شرایط موجود به واسطه سوء مدیریت در شفافیت و بروز فساد و نابرابری و به تبع آن ایجاد یأس و ناامیدی در میان مردم ایجاد شده است. 

صادقیان افزود: شورای اسلامی خدمت به همه مردم با هر سلیقه سیاسی را وظیفه خود می‌داند و اعضای شورا سعی می‌کنند با تلاش و همت جهادی نسبت به اصلاح حداکثری ساختارها و فرایندها برای ایجاد شفافیت، جلوگیری از فساد و بهره‌برداری از منابع محدود در کاهش مشکلات نامحدود اقدام کنند.

وی ادامه داد: با شناسایی مشکلات و اولویت بندی آن‌ها و شناخت دقیق از ظرفیت‌های شهر و شهرداری و با برنامه‌ریزی‌های لازم می‌توان زمینه رشد و تعالی شهر را در حوزه‌های مختلف داشته باشیم و در این مسیر استفاده از ظرفیت نخبگان شهر را بر خود فرض می‌دانم.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در این دوره سعی می‌کنیم با مطالبه گری تسهیلگری و قانونگذاری علاوه بر استفاده از ظرفیت‌های داخل شهرداری از ظرفیت سایر ارگانها و ظرفیت‌های ملی برای حل مشکلات کلانشهر استان اصفهان استفاده کنیم.

وی اظهار کرد: امیدواریم با سعی و تلاش جهادی و وقت گذاری و افزایش اشتراک نظر در شورا اقدامات لازم برای تسهیل زندگی شرافتمندانه و درخور شأن مردم فهیم و قدرشناس استان رقم بخورد و تلاش می‌کنیم شورای شهر اصفهان تجلی و تحقق شورای انقلابی بر اساس دیدگاه‌های امام راحل و منویات رهبر انقلاب باشد.

صادقیان با تاکید بر لزوم توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی و افزایش روزافزون واکسیناسیون کرونا، افزود: از سرپرست شهرداری اصفهان تقاضا دارم در هفته جاری جلسه‌ای با حضور نمایندگان شورا و مرتبطین با موضوع در شهرداری برگزار و درخصوص کمک هایی که مدیریت شهری در این مورد می‌تواند به شبکه بهداشت و درمان داشته باشد تصمیم گیری شود.

وی افزود: انتظار می رود با شروع به کار دولت جدید اقدامات مبارزه با کرونا به صورت فعال و با در نظر گرفتن برنامه‌های حمایتی از اقشار ضعیف و اصناف و اجرای پروتکل‌های تشویقی لازم انجام شود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: تامین به موقع واکسن از طریق واردات و حمایت‌های لازم از تولید داخل و همچنین در نظر گرفتن تسهیلات لازم برای کارت واکسیناسیون و درمان باعث ایجاد انگیزه‌های لازم در کادر حوزه سلامت خواهد شد.

وی تصریح کرد: مردم علی‌رغم شدت شیوع کرونا، دچار یک عادی انگاری شده‌اند که عدم اجرای تعهدات دولت در مباحث حمایتی مردم و اصناف در این عادی انگاری مقصر است.

صادقیان گفت: کادر بهداشت و درمان پس از ۱۸ ماه تلاش خستگی ناپذیر در حال خدمت به مردم است اما بیمارستان های استان ظرفیت پذیرش بیماران را ندارد و اگر شرایط به هم همین مدل ادامه یابد شاهد اتفاقات ناگواری خواهیم بود