• 1400-06-08 00:33
  • کد محتوا:52912
حیدریان سرپرست مدیریت دبیرخانه شورای شهر شد

در هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان از اقدامات جعفر صرامی، مدیر دبیرخانه شورای اسلامی شهر اصفهان تقدیر و وحید حیدریان، مدیرعامل پیشین سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری جایگزین وی شد.

وحید حیدریان، مدیرعامل پیشین سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری جایگزین جعفر صرامی، مدیر دبیرخانه شورای اسلامی شهر اصفهان شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، صبح امروز (یکشنبه 7 شهریورماه) در هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان وحید حیدریان، به عنوان سرپرست جدید دبیرخانه شورای اسلامی شهر اصفهان معرفی شد.

وی طی سخنانی در این جلسه گفت: دبیرخانه شورا خانه امید مردمی است که از دستگاه‌های اجرایی ناامید هستند و از بدو ورود ارباب رجوع تا خروج آن‌ها، تک تک پرسنل دبیرخانه، می توانند با برخورد مناسب تسکین دهنده آلام ارباب رجوع باشند و میزان رضایتمندی مردم شریف اصفهان را ارتقاء ببخشند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به جایگاه دبیرخانه شورای شهر در مدیریت شهری، ادامه داد: گاهی برای تأمین اقلام ضروری و ساده بارها باید پیگیری شود که زیبنده دبیرخانه نبوده و لازم است اعضای شورا در ارتقای این جایگاه ایفای نقش کنند.

حیدریان خاطرنشان کرد: برای ارتقای جایگاه شورای شهر به معنای واقعی، نه در حد شورای شهرداری نیز دبیرخانه بازوی قدرتمند شورای شهر با ارتباطات موثر و کارآمد خود با سایر دستگاه های اجرایی نقش آفرینی نماید.

محمدجعفر صرامی نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات دبیرخانه شورا  در دوره پنجم، اظهار کرد: بسیاری از مطالبات مردم در چهار سال گذشته مربوط به شورا و شهرداری نبود اما این روال در تمام ادوار مرسوم بوده که امام جمعه، نمایندگان مجلس و اعضای شورا محل مراجعه مردم برای امور مختلف باشند.

وی افزود: سعی شد با ارتباط میان شورا و سایر نهادهای مسئول، بخشی از این مطالبات پاسخ داده شود لذا برای برنامه ملاقات مردم با اعضای شورا، میز خدمت تیمی در اختیار قرار داده شد که در رضایتمندی مردم تأثیر بسیاری داشت.

مدیر سابق دبیرخانه شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: دیدار رئیس و اعضای شورا با کارکنان مناطق و سازمان‌ها، در چهار سال گذشته کارگشا بود و همه کارکنان امکان حضور داشتند و موارد مطرح پس از جمع‌بندی، به شهرداری ارسال می‌شد.

وی ادامه داد: هماهنگی و بازدید کمیسیون‌ها از پروژه‌های شهر به‌طور مستمر و بازتاب آن در جلسات تلفیق و علنی، برگزاری نشست‌های خبری با اصحاب رسانه و کلاس‌های آموزشی با حضور کادر دبیرخانه، تهیه هشت هزار تقدیرنامه برای کادر درمان اصفهان، تدوین کارنامه شورای پنجم در قالب «گام پنجم» و همراهی با مدیریت شهری در کمک‌رسانی به حادثه دیدگان سیل و زلزله در استان‌های دیگر را از جمله اقدامات دبیرخانه نام برد.

صرامی با اشاره به سفر اعضای شوراهای کلانشهرهای کشور به اصفهان و دستاوردهای آن برای این شهرها، گفت: اقدامات کمیسیون‌ها برای مهمانان تشریح می‌شد تا از آن استفاده کنند. یکی از موارد که تأثیر زیادی داشت، سامانه مصوبات شورا بود که برای اکثر مدیران دیگر شهرها پدیده جدیدی محسوب می‌شد و تمایل داشتند نمونه آن را در شهر خود اجرا کنند.