• 1400-07-04 13:09
  • کد محتوا:52988
شرایط لازم برای آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه‌ها فراهم شود /  ارزش والای هفته دفاع مقدس به نحو مطلوب گرامی داشته شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید از روز گذشته، گفت: امیدواریم دولت مردمی و انقلابی شرایط لازم برای آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه‌ها را فراهم کند تا دانش‌آموزان و دانشجویان با نشاط و بازدهی بیشتری به تحصیل ادامه دهند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر، محمد نور صالحی صبح امروز (یکشنبه 4 مهرماه) در یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به فرارسیدن اربعین حضرت اباعبدالله (ع) اظهار کرد: کربلا در روز اربعین میعادگاه عاشقان حسینی از اقصی نقاط جهان است و امیدواریم نام ما جاماندگان از این واقعه نیز در زمره زوار اربعین ثبت شود.

وی افزود: در هفته دفاع مقدس قرار داریم و بر همه ما لازم است که ارزش والای این هفته به نحو مطلوب گرامی داشته شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید از روز گذشته، تصریح کرد: امیدواریم دولت مردمی و انقلابی شرایط لازم برای آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه‌ها را فراهم کند تا دانش‌آموزان و دانشجویان با نشاط و بازدهی بیشتری به تحصیل ادامه دهند.

وی اظهار امیدواری کرد: تلاش مردم و دولت پایانی بر مشکلات دو سال گذشته ناشی از کرونا بوده و شرایط مطلوب اجتماعی میان جامعه جهانی و مردم ایران بار دیگر بازگردد.

نور صالحی به شهادت علی لندی، نوجوان فداکار ایذه‌ای نیز اشاره و خاطرنشان کرد: او که جان خود را فدای دو تن از هم‌وطنان کرد با موافقت مقام معظم رهبری به عنوان شهید قلمداد می‌شود.

وی شهادت این دانش‌آموز را به جامعه دانش آموزی کشور تبریک و تسلیت گفت.