• 1400-07-25 13:20
  • کد محتوا:53058
مردم منتظر حل مشکلات کلان شهر اصفهان هستند

رئیس کمیسیون آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اينکه مردم منتظر حل مشکلات کلان شهر اصفهان هستند، گفت: بیکاری، روح و روان جامعه را آزار می‌دهد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، مجید نادرالاصلی امروز یکشنبه (25 مهرماه) در چهاردهمين صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت:  بیش از 70 روز کاری گذشته و بیش از  یک ماه است که از سکانداری شهر توسط شهردار جدید می‌گذرد، مردم منتظرند ببینند چه اتفاقی می‌افتد آنها نگران مشکلات در سطح کشور و شهر خود هستند، در فکر اینکه آیا شورای شهر دچار روزمرگی می‌شود و کارش پاسخ به لوایح و فرصت سوزی می کنند یا طرح و نقشه دارد.

وی افزود: کمیسیون آب و مناطق کم برخوردار اگر صحبت هایی شده هنوز به گفتمان واحد نرسیده تشنگی اصفهان، خشکی زاینده رود وجود دارد از فرونشست چند شکاف در اراضی گزارش شده اما مسئولان هنوز از خواب بیدار نشده‌اند، اگر این شکاف‌ها در آثار بین المللی واقع شود چه فضایی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ایجاد می شود به نظر  می‌رسد به جای حرف زدن و تحلیل کردن باید چاره‌ای علمی اندیشیده شود.

رئیس کمیسیون آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در مورد مناطق محروم آیا مانند خیریه ها و نهادها ماهی بدهیم یا ماهی‌گیری آموزش دهیم، گفت: برای رسیدن به درآمدهای پایدار و اقتصاد پویا باید از سرمایه‌گذارانی که شهر خود را ترک کرده‌اند کمک گرفت،  شکوفایی اقتصاد اصفهان باید در دستان اهل آن باشد.

وی افزود: ظرفیت دیگر اقتصادی، بافت‌های گردشگری است که با فراخوان گروه‌های متخصص می‌توان صنعت گردشگری را قوی تر کرد، معماری برخی از بافت‌ها و خانه‌های تاریخی اصفهان کمتر از هتل عباسی نیست اما برخی از این مکان ها در دست شهرداری، میراث فرهنگی و بعضی از نهادها بوده که درآمدی برای شهر و گردشگری ندارد.

نادرالاصلی تصریح کرد: در حوزه خدمات شهری اتفاقی خاص رخ نداده است، به جدیت و قاطعانه درخواست دارم از بدنه مومن و متخصص شهرداری استفاده بهینه شود برخی از انتصابات که برای هر کدام توضیحاتی بوده مورد اعتراض است، حداقل انتظار ما است باید خود را ملزم  به اجرای سیاست‌های شورا بدانید. چاره برخی مسائل را از پیش اندیشه کنید و نگذارید به محافل کشیده شود ما برنامه محور هستیم  و کاری کنیم که تلاش‌ها مورد توجه انقلابیون و احاد مردم قرار گیرد .

انتهای پیام/