• 1400-07-30 23:02
  • کد محتوا:53078
مدیریت شهری آماده همکاری برای توسعه ورزشگاه نقش جهان است

رييس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه مدیریت شهری آماده همکاری و کمک به فولاد مبارکه برای تحقق کامل طرح توسعه ورزشگاه نقش جهان است، گفت: همچنین آماده همکاری مشترک با باشگاه سپاهان برای توسعه فضاهای ورزشی مورد نیاز آن باشگاه در سطح شهر بویژه مناطق کمتر برخوردار هستیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، محمد نورصالحی در نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و شهردار اصفهان با مدیرعامل و مدیران فولاد مبارکه اظهار داشت: در بازدیدی که از ورزشگاه نقش جهان داشتیم اتفاقات بسیار خوبی را در آن مشاهده کردیم. 

وی افزود: مدیریت شهری آماده همکاری و کمک به فولاد مبارکه برای تحقق کامل طرح توسعه ورزشگاه نقش جهان است. 

رييس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: همچنین آماده همکاری مشترک با باشگاه سپاهان برای توسعه فضاهای ورزشی مورد نیاز آن باشگاه در سطح شهر بویژه مناطق کمتر برخوردار هستیم. 

وی بیان کرد: مشارکت شهرداری و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان می‌تواند به گسترش و توسعه برند باشگاه سپاهان در کل شهر کمک کند. 

نورصالحی تصريح کرد: کمیته‌ای در این دوره شورا تحت عنوان آب و مناطق کم برخوردار تشکیل شده و هم افزایی‌های لازم در حال پیگیری است که می‌توان این کار را با همکاری کارخانه فولاد مبارکه برای کمک به موضوع آب استان ادامه داد. 
انتهای پیام/