• 1400-09-07 14:33
  • کد محتوا:53505
تبدیل قرارداد نیروهای سلامت شهرداری در دستور کار قرار گیرد

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به انحلال بخش سلامت در شهرداری گفت: تبدیل قرارداد نیروهای این  بخش که اکنون در قالب شبکه‌سازی محلات مشغول به خدمت هستند باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، حجت الاسلام مهروی پور صبح امروز در بیان تذکرات خود در نوزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به وضعیت نیروهای سلامت که در سال ۹۴ جذب شدند اظهار کرد: این نیروها تا سال گذشته فعالیت‌هایی داشتند که به تشخیص مدیریتی، بخش سلامت منحل شد و این نیروها اکنون در قالب بخشی به نام شبکه‌سازی محلات در مناطق مشغول به خدمت هستند.

وی افزود: این نیروها حتی ثبت حضور و غیاب هم دارند اما از امکاناتی مانند ثبت سوابق شغلی، اصفهان کارت، بیمه و .. استفاده نمی‌کنند که تبدیل قرارداد این نیروها باید در دستور کار قرار گیرد.

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اينکه دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور وضعیت تدوین بودجه را مشخص می‌کند، گفت: تمام تلاش ما برای قطع وابستگی به درآمدهای ساختمانی باید صورت گیرد تا به سمت درآمدهای پایدار حرکت کنیم.

وی با بیان اينکه دغدغه ما در بودجه ۱۴۰۱ باید رفع مشکلات محلات باشد، گفت: در بودجه سال آینده باید نگاه ویژه‌ای به محلات داشته باشیم. از معتمدین خواهش می‌کنیم دغدغه‌های خود را با مدیران مناطق مطرح کنند تا این نکات را در بودجه مورد توجه قرار دهیم.

انتهای پیام/