• 1400-10-29 09:01
  • کد محتوا:54109
برگزاری اجلاس رؤسای شوراهای اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان 

اجلاس رؤسای شوراهای اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان با موضوع "فرصت‌ها و تهدیدهای استان در حوزه مدیریت شهری و روستایی و نقش شوراها در ایجاد توسعه پایدار" پنجشنبه ۳۰ دی ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، اجلاس رؤسای شوراهای اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان با موضوع "فرصت‌ها و تهدیدهای استان در حوزه مدیریت شهری و روستایی و نقش شوراها در ایجاد توسعه پایدار" پنجشنبه ۳۰ دی ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود.

این اجلاس با دعوت از  مهدی جمالی‌نژاد معاون وزیر کشور، استاندار اصفهان، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، نماینده شورای استان در شورای عالي استان‌ها، اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری اصفهان و رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار خواهد شد.

گفتنی است، بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای استان در حوزه مدیریت شهری و نقش شوراها در ایجاد توسعه پایدار هدف اصلی برگزاری این اجلاس است.

همچنین بررسی موضوع ظرفیت‌های مدیریت شهری و روستاهای استان، مطالبات مدیریت شهری از مجلس شورای اسلامی، تبیین نیازهای شورای استان، ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و فرصت‌ها و ظرفیت‌های شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان از جمله موضوعاتی است که در این اجلاس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/