• 1400-11-02 11:26
  • کد محتوا:54239
تاکید مدیریت شهری و نمایندگان اصفهان بر توجه دستگاه‌ها به کنترل نقاط بحرانی

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: وضعیت نقاط بحرانی شهر بر اساس مستندات و ابزارهای قانونی موجود به مراجع، دستگاه‌ها و شوراهای ذی‌ربط ارجاع و پیگیری شده و همچنین به متولیان و مردم نیز اطلاع‌رسانی شود. 

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علی صالحی با اشاره به برگزاری چهارمین جلسه مشترک مجمع نمایندگان شهرستان اصفهان با شهردار و اعضای شورای شهر اصفهان اظهار کرد: با توجه به سالگرد حادثه پلاسکو، ضروری بود نقاط بحرانی و مشکل‌ساز شهر بررسی و ارزیابی شود لذا بررسی موضوع ایمنی و پدافند غیر عامل در شهر اصفهان اولین دستور جلسه بود و نکات خوبی توسط آتش نشانی اصفهان طرح شد.

وی افزود: مقرر شد موارد و نقاط بحرانی شهر بر اساس مستندات و ابزارهای قانونی موجود به مراجع و شوراهای ذی‌ربط ارجاع و پیگیری شده و همچنین به متولیان و مردم نیز اطلاع‌رسانی شود. 

صالحی گفت: از دیگر نکات مطرح شده حمایت از شهرداری‌ها در بودجه ۱۴٠۱، بافت فرسوده و تاریخی و اقدامات انجام شده و مسائل در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت که در جلسات ماهیانه پیگیری می‌شود. 

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: نمایندگان و اعضای شورای شهر نسبت به روند پیگیری‌ها برای این جلسه که سابقه قبلی نداشته تاکید کردند تا موضوعات لاینحل که از قبل وجود داشته پیگیری و حل شود.

وی با اشاره به تأکید اعضا برای برگزاری منظم جلسات، افزود: رئیس مجمع نمایندگان شهرستان اصفهان از تلاش‌های شورای شهر و شهردار تقدیر کردند.

انتهای پیام/