• 1400-11-04 09:59
  • کد محتوا:54250
ایجاد خانه خیران در اصفهان برای نخستین‌بار در کشور

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه اعضای شورای دوره ششم، پیشنهادی مبنی بر ایجاد خانه خیرین را در اصفهان برای نخستین‌بار در کشور ارائه کرده‌اند، گفت: شورای شهر با تشکیل این خانه در نظر دارد خیران را از هر طیف و سلیقه‌ای، گرد هم جمع کند تا ترویج و تقویت اهداف و نیات خیر صورت گیرد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، محمد نورصالحی در بازدید از سرای سالمندان صادقیه ضمن تبریک روز مادر اظهار کرد: از کسانی که گام مثبتی در سرای سالمندان صادقیه برداشته‌اند، کمال تشکر را دارم. این یک صدقه جاریه است که همواره برکات آن تا سالیان متمادی جاری و ساری است.

وی با بیان اینکه طبق گزارشات واصله در حال حاضر ۲۵۰ مادر در این مجموعه حضور دارند، افزود: بسیار خرسندم که در شهری زندگی می‌کنیم که افراد بلند همتی همچون «زنده‌یاد کریم پوستی» مؤسس مجموعه صادقیه زندگی می‌کنند و امید که در سایه این همت بلند، لطف خداوند شامل حال ما شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: شورای شهر به نمایندگی از مردم اصفهان از هر گونه همراهی و مساعدت به خیرین مضایقه نمی‌کند.

نورصالحی با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در دوره ششم پیشنهادی مبنی بر ایجاد خانه خیرین را در اصفهان برای نخستین بار در کشور ارائه کرده‌اند، گفت: شورای شهر با تشکیل این خانه در نظر دارد خیران را از هر طیف و سلیقه‌ای گرد هم جمع کند تا ترویج و تقویت اهداف و نیات خیر صورت گیرد.

وی با بیان اینکه قصد داریم با یک هم‌افزایی از تجربیات و اقدامات خیران در طول سالیان گذشته بهره‌مند شویم، خاطرنشان کرد: در این راستا باید نقاط ضعف نیز شناسایی و ایده‌هایی از سوی خیران به اشتراک گذاشته شود که در این صورت، می‌توانیم در زمینه‌هایی که نیاز است از ظرفیت خیران استفاده کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در راستای حفظ حرمت و نگه‌داری این سرمایه‌های شهر از هیچ کمک و تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/