• 1393-03-10 09:22
  • کد محتوا:8943
از ورود موتور سیکلت ها به بزرگراه ها و پارک ها جلوگیری شود

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به شروع فصل گرما و افزایش تردد موتورسواران در سطح شهر گفت: لازم است تدابیر لازم به منظور جلوگیری از ورود موتورسواران به بزرگراه ها، پارک ها و فضاهای سبز شهر اتخاذ شود.

به گزارش ایمنا، مهندس رضا امینی با اعلام این مطلب از افزایش میزان استفاده از موتورسیکلت با شروع فصل تابستان در این شهر خبر داد و تدابیر لازم برای جلوگیری از ورود آنها به بزرگراهها و پارک ها و فضاهای سبز را خواستار شد.
وی گفت: حوزه معاونت خدمات شهری باید از ورود موتورسیکلت ها به فضاهای سبز جلوگیری کند تا مردم بتوانند در شرایطی ایمن در پارکها و این فضاها تردد و اوقات فراغت خود را سپری نمایند.
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان، لزوم ساماندهی تردد موتورسیکلت ها و جلوگیری از ورود آنها به بزرگراهها به ویژه حلقه سوم ترافیکی شهر اصفهان، توسط پلیس راهور را مورد تاکید قرار داد و افزود: در بخشی از سیاست های جمعیتی که سوی رهبر معظم انقلاب ابلاغ شد به جلوگیری از ضایعات و تلفات انسانی ناشی از حوادث و سوانح و آسیب های زیست محیطی اشاره شده که در این حوزه مسئولان معاونت های خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک باید به طور جدی اثرگذار باشند. 
امینی اذعان داشت: اعمال بیش از پیش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در کلانشهر اصفهان از سوی پلیس راهور نیز در این راستا ضروری می باشد.
وی عنوان کرد: پیش بینی و تامین ایستگاه های امن برای توقف موتور سیکلت ها در میادیــن، خیابان ها و اماکن عمومی سطح شهر اصفهان توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری نیز ضروری است.