• 1392-12-19 07:42
  • کد محتوا:9107
پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری اصفهان با تأخیر مواجه نشود

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری اصفهان نباید با تأخیر مواجه شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، رضا امینی پیش از ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر با اشاره به ولادت حضرت زینب (س) اظهار کرد: حضرت زینب (س) پیام‌آور عاشورا بوده‌اند و ولادت حضرت زینب (س) به عنوان روز پرستار نام‌گذاری شده است.

وی به دلیل نام‌گذاری ولادت حضرت زینب (س) به عنوان روز پرستار اشاره کرد و ادامه داد: حضرت زینب (س) از امام سجاد (ع) به عنوان امام زمان خودشان به صورت ویژه و تمام وقت مراقبت کرده‌اند و این موضوع دلیل نام‌گذاری ولادت حضرت زینب (س) به عنوان روز پرستار محسوب می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه در هفته جاری با سالگرد شهید ابراهیم همت مواجه هستیم، تصریح کرد: شهید همت یکی از فرماندهان شجاع و اثر‌گذار جنگ تحمیلی بوده است.

امینی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب طی هفته گذشته با اعضای مجلس خبرگان رهبری دیداری داشته‌اند، گفت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار مقوله فرهنگ را یکی از دغدغه‌های خود دانسته‌ از برخورد‌های صورت گرفته با مقوله فرهنگ در سطح کشور اظهار نگرانی کردند.

وی با بیان اینکه فرهنگ و رسیدگی به مقوله فرهنگ در سطح کشور نیاز به مو‌شکافی اساسی دارد، افزود: شهرداری و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر باید توجه ویژه‌ای به مقوله فرهنگ داشته باشند تا این موضوع رشد پیدا کند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه توسعه و پیشرفت مقوله فرهنگ در تمام ابعاد آن باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد، گفت: رسیدگی به مقوله فرهنگ باید با جدیت بیشتری در سطح شهر‌ها دنبال شود.

وی با اشاره به اینکه هفته گذشته تیم ملی کشتی فرنگی ایران به رهبری رسول جزینی به مقام قهرمانی دست پیدا کرده است، اظهار کرد: امیدواریم که تمام زنجیره‌های موجود در سطح کشور به رشد و ارتقای مناسب دست پیدا کند و ورزش ایران در سطح دنیا شناخته شود.

امینی با بیان اینکه در پایان سال قرار داریم و مسئولان شهرداری باید حقوق کارگران فعال در سطح شهر را رعایت کنند، ادامه داد: پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری اصفهان نباید با تأخیر مواجه شود و شهرداری و تمام شهرداری‌های مناطق چهارده‌گانه شهرداری اصفهان باید در پرداخت حقوق کارگران فعال در سطح شهر توجه ویژه را داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری یکی از فعال‌ترین نهاد‌ها و مؤسسات در زمینه ستاد تسهیلات سفر محسوب می‌شود، تصریح کرد: تمام مسئولان مربوطه باید به ایمنی و امنیت مسافران در سطح شهر توجه کنند تا مسافران سفر خوب، امن و ایمنی را در اصفهان داشته باشند.