• 1392-12-19 07:32
  • کد محتوا:9111
چراغ قرمز‌های هوشمند اصفهان ساماندهی می‌شوند

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بیشتر ترافیک موجود در خیابان‌های شهر اصفهان به دلیل خراب بودن چراغ قرمز‌های هوشمند موجود در سطح شهر است و وضعیت این چراغ قرمز‌ها باید ساماندهی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مهدی باقر‌بیگی ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه در حال حاضر در آستانه سال جدید قرار داریم، اظهار کرد: به صورت معمول در آستانه سال جدید در خیابان‌های اصفهان با ازدحام و شلوغی جمعیت مواجه می‌شویم.

وی اضافه کرد: ترافیک موجود در سطح شهر نیز در شب عید در خیابان‌های موجود در سطح شهر به ویژه در مرکز شهر افزایش پیدا می‌کند، چرا که مردم برای انجام خرید شب عید خود در خیابان‌های شهر حضور پیدا می‌کنند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان چراغ قرمز‌های هوشمند را یکی از مشکلات اصفهان دانست و تصریح کرد: بیشتر ترافیک موجود در خیابان‌های شهر اصفهان به دلیل خراب بودن چراغ قرمز‌های هوشمند موجود در سطح شهر است و وضعیت این چراغ قرمز‌ها باید ساماندهی شود.

وی با تاکید بر اینکه اکثر چراغ قرمز‌های هوشمند موجود در سطح شهر خراب است و مشکل فنی دارد، ادامه داد: خرابی این چراغ قرمز‌ها سبب ایجاد ترافیک و نا‌رضایتی مردم شده است و مسئولان مربوطه باید وضعیت این چراغ قرمز‌ها را ساماندهی کنند.

باقر‌بیگی با بیان اینکه این موضوع را به معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان نیز اطلاع داده‌ام، تاکید کرد: به دنبال این موضوع مقرر شده است که وضعیت چراغ قرمز‌های هوشمند موجود در سطح شهر اصلاح شود تا ترافیک ناشی از خرابی این چراغ قرمز‌ها کاهش پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه در پایان سال شهرداری نباید نسبت به انجام پروژه‌های خود مانند خیابان‌سازی در سطح شهر اقدام کند، افزود: کندن خیابان‌ها و تعمیرات خیابان‌های موجود در سطح شهر باید پس از ایام نوروز سال آتی صورت بگیرد.