• 1392-12-19 07:31
  • کد محتوا:9112
دلیل اجرایی‌نشدن برخی مصوبات شورای شهر اصفهان باید بررسی شود

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برخی از مصوبات شورای شهر اصفهان هنوز اجرا نشده است و باید دلیل اجرانشدن این مصوبات از سوی شهردار به شورا ارائه شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، عدنان زادهوش پیش از ظهر امروز در جمع اعضای شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه بنده همواره پیگیری‌های لازم را در راستای اجرای تمام مصوبات شورای شهر در اصفهان را انجام می‌دهم، اظهار کرد: از ابتدای فعالیت شورای چهارم به عنوان مسئول نظارت بر حسن اجرای مصوبات شورا انتخاب شده‌ام و مسئولیتم را در این زمینه به صورت کامل انجام می‌دهم.

وی اضافه کرد: در جلسه گذشته شورای شهر نیز تذکر لازم را در این زمینه به رئیس شورا داده‌ام و رئیس شورا در راستای اجرا نشدن برخی از مصوبات شورا از سوی شهردار مسئول است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه رئیس شورا باید در این زمینه از شهردار سؤال کند، تصریح کرد: برخی از مصوبات شورای اسلامی شهر اصفهان هنوز اجرا نشده است و باید دلیل اجرا نشدن این مصوبات از سوی شهردار به شورا ارائه شود.

وی با بیان اینکه تا پایان مسئولیتم به وظیفه خود در این زمینه عمل می‌کنم، ادامه داد: شهردار اصفهان باید دلایل خود را در راستای اجرا نشدن برخی از مصوبات شورا در سطح شهر ارائه کند.

زادهوش با اشاره به یکی از مصوبات شورا که هنوز در اصفهان اجرا نشده است، تاکید کرد: احداث پارکینگ در نزدیکی شفا‌خانه فیض به عنوان یکی از مصوبات شورا هنوز در اصفهان اجرایی نشده، البته شاید شهردار اصفهان دلایلی را در این زمینه داشته باشد.