• 1392-12-19 07:15
  • کد محتوا:9118
شهر رویا‌های اصفهان هنوز آماده بهره‌برداری نیست

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با وجود وعده‌های ارائه شده از سوی مسئولان در راستای بهره‌برداری از مجموعه فرهنگی، تفریحی شهر رویا‌های اصفهان، هنوز بهره‌برداری از این مجموعه صورت نگرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به یکی از موارد مهمی که باید مورد توجه شهرداری و شهرداری‌های مناطق اصفهان قرار بگیرد، اظهار کرد: میزان مراجعات مردم به شهرداری در پایان سال برای دریافت پروانه‌های ساختمانی بسیار بالا است.

وی با بیان اینکه ساعات کاری کارکنانی که به میزان بسیاری با مردم در ارتباط هستند و در زمینه صدور پروانه‌های ساختمانی فعالیت می‌کنند، باید افزایش پیدا کند، اضافه کرد: در حال حاضر سازمان نظام مهندسی ساختمان ساعات کاری خود را در این زمینه افزایش داده است و خدمت‌رسانی به مردم در این سازمان طی دو نوبت صورت می‌گیرد.

نصر اصفهانی افزود: با وجود وعده‌های ارائه شده از سوی مسئولان در راستای بهره‌برداری از مجموعه فرهنگی، تفریحی شهر رویا‌های اصفهان، هنوز بهره‌برداری از این مجموعه صورت نگرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه اما هنوز شهرداری اصفهان ساعات کاری خود را برای رسیدگی به مشکلات مردم در این زمینه افزایش نداده است، تصریح کرد: شهرداری باید برای ارائه تسهیلات مورد نظر به مردم در راستای صدور پروانه‌های ساختمانی ساعات کاری کارکنان خود را افزایش بدهد.

وی به یکی از پروژه‌های شاخص اصفهان اشاره کرد و ادامه داد: مجموعه شهر رویا‌ها یکی از پروژه‌های شاخص اصفهان محسوب می‌شود و این پروژه در راستای ایجاد محیطی فرهنگی و تفریحی برای مردم و گردشگران نقش موثری دارد.

نصر اصفهانی با اشاره به اینکه زمان‌های متعددی برای بهره‌برداری ارائه شده بود، تاکید کرد: در ابتدا عنوان شده بود که این پروژه در خرداد ماه امسال راه‌اندازی می‌شود، اما این موضوع در خرداد ماه تحقق پیدا نکرد و سپس بهمن ماه امسال به عنوان زمان بهره‌برداری از این پروژه اعلام شد.

وی با بیان اینکه بهمن ماه امسال نیز پروژه شهر رویاها در اصفهان راه‌اندازی نشد، افزود: با وجود وعده‌های ارائه شده از سوی مسئولان در راستای بهره‌برداری از مجموعه فرهنگی، تفریحی شهر رویا‌های اصفهان، هنوز بهره‌برداری از این مجموعه صورت نگرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه با توجه به سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در این پروژه، امیدواریم که مجموعه فرهنگی، تفریحی شهر رویا‌های اصفهان هر چه سریع‌تر مورد بهره‌برداری قرار بگیرد، گفت: بهره‌برداری از این پروژه سبب درآمد‌زایی بسیار بالایی برای مردم می‌شود.