• 1392-12-15 00:24
  • کد محتوا:9128
اساسنامه راه‌اندازی سازمان گردشگری در اصفهان تصویب شد

عضو شورای شهر اصفهان گفت: هفته جاری اساسنامه طرح راه‌اندازی سازمان گردشگری در اصفهان در جلسه تلفیق شورای اسلامی شهر به تصویب رسیده است.

ابوالفضل قربانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به یکی از مهم‌ترین برنامه‌های در دستور کار شهرداری و شورای شهر اظهار کرد: ایجاد و راه‌اندازی سازمان گردشگری از شورای سوم در اصفهان مطرح بوده است.

وی با بیان اینکه موضوع راه‌اندازی سازمان گردشگری در شورای چهارم به صورت ویژه و جدی دنبال شده است، اضافه کرد: هفته جاری اساسنامه طرح راه‌اندازی این سازمان در جلسه تلفیق شورای اسلامی شهر به تصویب رسیده است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه در بودجه سال آتی شهرداری نیز بودجه قابل توجهی برای راه‌اندازی سازمان گردشگری در اصفهان در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: با راه‌اندازی این سازمان موضوع گردشگری در اصفهان رونق بیشتری پیدا می‌کند.

وی به هدف از راه‌اندازی سازمان گردشگری در اصفهان اشاره کرد و ادامه داد: با راه‌اندازی این سازمان همکاری بین مسئولان و مجموعه‌های متولی امر در راستای رونق صنعت گردشگری افزایش پیدا می‌کند.

قربانی با بیان اینکه اصفهان از ظرفیت‌های گردشگری بالایی برخوردار است، تاکید کرد: رونق صنعت گردشگری سبب توسعه وضعیت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در شهر تاریخی اصفهان می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه توسعه صنعت توریسم و گردشگری از مهم‌ترین رویکرد‌های شورای شهر و شهرداری از راه‌اندازی سازمان گردشگری است، افزود: اساسنامه راه‌اندازی سازمان گردشگری شنبه هفته آتی در شورای شهر به تصویب می‌رسد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه مقدمات راه‌اندازی این سازمان در اصفهان فراهم شده است، گفت: در صورت تأیید طرح راه‌اندازی سازمان گردشگری توسط فرمانداری، شهرداری باید نسبت به راه‌اندازی این سازمان اقدام کند.

وی با بیان اینکه جذب گردشگران مورد هدف شهرداری و شورای شهر اصفهان است، اظهار کرد: این سازمان با هدف جذب توریسم و گردشگر مسلمان در اصفهان راه‌اندازی می‌شود.