• 1392-12-19 07:36
  • کد محتوا:9254
تابلو‌های حد ترخص شرعی در خروجی‌های اصفهان نصب شود

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با توجه به اینکه در آستانه سال جدید و آغاز سفر‌های نوروزی قرار داریم، شهرداری باید نسبت به نصب تابلو‌های حد ترخص شرعی در تمام خروجی‌های شهر اصفهان اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، غلامحسین صادقیان ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه در آستانه آغاز سال جدید قرار داریم، اظهار کرد: معاونت خدمات شهری اصفهان اقدامات خوبی را در راستای محیطی امن و سالم در سطح شهر انجام داده است.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی از سوی شهرداری اصفهان در زمینه درخت‌کاری در سطح شهر صورت گرفته است، اضافه کرد: راه‌اندازی سامانه تلفنی 137 برای ارائه نهال و دخت به مردم از جمله اقدامات مناسب شهرداری در راستای توسعه فضای سبز در اصفهان محسوب می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه این اقدام شهرداری بسیار مناسب است، تصریح کرد: اما شهرداری در راستای ارائه درخت و نهال به مردم با استفاده از سامانه تلفنی 137 زیر‌ساخت‌های لازم را در این زمینه پیش‌بینی نکرده بود.

وی با اشاره به اینکه فراهم نبودن زیر‌ساخت‌های لازم در راستای اجرای این طرح سبب ایجاد نا‌رضایتی‌هایی برای مردم شده است، ادامه داد: شهرداری باید پس از اطلاع‌رسانی‌های لازم در این زمینه نسبت به فراهم‌سازی زیر‌ساخت‌های لازم برای ارائه نهال و درخت به خانواده‌ها با استفاده از سامانه 137 اقدام کند.

صادقیان با اشاره به یکی از اقداماتی که شهرداری باید در اصفهان انجام بدهد، تاکید کرد: با توجه به اینکه در آستانه سال جدید و آغاز سفر‌های نوروزی قرار داریم، شهرداری باید نسبت به نصب تابلو‌های حد ترخص شرعی در تمام خروجی‌های شهر اصفهان اقدام کند.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری از نیرو‌های انسانی توانمندی برخوردار است، افزود: نیرو‌های انسانی به عنوان سرمایه‌های شهرداری هستند و شهرداری باید به صورت بهینه از این نیرو‌ها استفاده کند و در راستای توسعه و پیشرفت شهر اقدامات لازم را انجام بدهد.